Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Régen megkivantam a kutyámat,...

Régen megkivantam a kutyámat, és megellett a kutyám, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Szóval Morzsinak olyan feszes és szőrös segge volt és beinditott mint egy autót,és megtörtént aminek meg kellett es most megellett nekem én hulye meg azthidtem hogy másik kutya volt tudod! Most kutyalakja van de az a feje hasonlit rám is,néha ugat,néha beszél,van amikor csak nyekereg! Most mit csináljak nem akarom hogy kideruljon!!!!!
2013. aug. 18. 20:41
 1/4 A kérdező kommentje:
2013. aug. 18. 20:46
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ez nagy szívás...de szép a gyereked :DD
2013. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez elég jól néz ki, én vennék egy ilyet
2013. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Morzsi az nem fiú név, am?!:S

Meg, nem értem most mi a gond? Nagyon szép kisgyerek, vagy kiskutya, vagy mi lett:D Nekem tetszik:)

Max ha elmész sétálni a családdal,(mert gondolom viszed az asszonyt is xD)akk a "kisgyereknek" húzol egy zacskót a fejére, és megvan oldva a probléma. Akkor majd azt hiszik h csak egy "sima" kutya zacskóval a fején:D

2013. aug. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!