Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan lehetnék farkasember?

Hogyan lehetnék farkasember?

Figyelt kérdés
én erre kiváncsi vagyok de tudom hogy ezt mások úgz fogják érteni hogy megzakkantam de én annyira szeretnék az lenni de nemtudom rá a választ és csak olyantól kérek választ aki nem lemondani és piszkálódni akar!!!!!
2013. aug. 19. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Farsangon simán!
2013. aug. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyomd el magad :)
2013. aug. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az nem lemondani hanem leszólni :D De egyébként farkasemberré sajnos nem tudsz válni, bár medvedisznóemberré még mindig igen. Bár az egyelőre rejtély, hogy hogyan.
2013. aug. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De legalább a kategóriát eltaláltad...
2013. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Meg kell, hogy harapjon egy farkasember.
2013. aug. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Senki sem tudja erre a választ, mert ilyen élőlény NINCS!

Hány éves vagy, hogy ilyeneken jár a fejed?

Gondolj bele, mennyi ideig tart mire összeforr egy-egy csontja az embernek, akkor szerinted hogyan lehetne pillanatok alatt új csontokat növeszteni, vagy meghosszabbítani a régieket?

Amikhez persze új izmok is kellenek, amire megint jó példa, hogy a testpítők még ideális táplálkozással plusz doppingszerekkel is hónapok-évek alatt tudnak izmosabbak lenni.

Ha mondjuk maga az átváltozás lehetséges lenne, közben folyton zabálnod kellene, miközben folyamatosan kakálnál magad alá a rendkívül gyors anyagcsere következtében, mert ugye a semmiből nem lehet a fent említett szerveket előállítani.

Szóval használd először azt a gömb alakú izét a fejed tetején, mielőtt hülyeségeket kérdezel.


A kérdést egyébként jelentettem, majd átrakják a humor kategóriába.

2013. aug. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*mármint a nyakad tetején
2013. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hát rengeteg pillanatragasztó,sok szőr amit magadra ragasztasz.Kis vérrel bekened magad,kimész az utcára és ordítasz mint egy marha,meg vonyítasz mint egy farkas,a háttérbe a haverok elrejtenek egy hangfalat amiből vagány rock zene szól.
2013. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

telenyomatod magad férfi hormonokkal, nem mész fodrászhoz, nem borotválkozol, nem vágo a körmöd, max hegyesre reszeled (vagy csináltathasz mükörmöt) és egy arra alkalmas fogorvossal lereszeltetted a fogaidat (külföldön jó pénzért meg csinálják) és felkeresed ezt az embert, hogy tanitson:



http://www.youtube.com/watch?v=0zCBOPF7sy4

2013. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Haraptasd meg magad vagy harapj meg egyet(igen ez visszafelé is működik).Egyébként tudom mit érzel. Szerintem csak simán merülj el az elmédben képzeld el az egészet viselkedj úgy:falkaszeretet(mivel nincs falkád tekintsd annak a családodat) egyél sok húst és tiszteld az idősebbet. Én váltam én is azzá. Amúgymeg keress rá a gyakorikérdéseken válaszolgattam már egykét mebernek ezzel kapcsolatban
2013. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!