Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Melyik fegyver lenne a legjobb...

Melyik fegyver lenne a legjobb zombitámadás esetén?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



[link]



2013. aug. 21. 14:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
én egy mezei fejszére esküszöm:) vagy egy marhanagy kalapácsra.. hidd el, bevált már;)
2013. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A golyós fegyverek csak azért jók mert messziről is kilövik őket. Egyébként a filmekben is mindig azok halnak meg akiknek ilyen távolsági fegyverük van. A legjobb fegyo zombik ellen a hosszú, hegyes, kétélű, rozsdamentes acélból készült kard. :)

Ha van hozzá elég merszed, meg erőd, akkor egy egész városnyi zombit le tudsz vele kaszabolni, ráadásul nem fogy ki mint a puskánál meg az ilyeneknél. És az még jobb ha kettő van belőle. :)

2013. aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Az alairt szerzodes a folytatas cimszerepere!

Mingyar hozom, csak ird szepen ala...

2013. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik sem. Ha támadnak a zombik az nem 2 napig tart. Kifogy a lőszered és fújhatod.

Részemről:

-íj: gyors, halk, relative pontos. Nyílvesszőt jobb esetben többször felhasználhatod esetleg pótolhatod is.

-Katana: nem nehéz, nem kell hozzá izompancsernek lenned, gyors és éles. Nem csak támadásra, hanem hétköznapi célokra is használhatod. Egy éles eszköz mindig jól jön. És sokáig használható.

2013. aug. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Shai-Hulud ***** válasza:

A legjobb egy egyszerű borotvapenge.

Felvágod az ereidet, és hamar túl vagy a nehezén.

Enélkül meg egyfolytában rettegnél, míg csak el nem fogy a töltényed, vagy éppen el nem alszol a fáradtságtól...

2013. aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ötös, micsoda bátorság:D
2013. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek és amugy gondoltam én is íjakra meg katanára feszítővasra is. De nem ez volt a kérdés
2013. aug. 21. 17:23
 8/18 A kérdező kommentje:
De amiket belinkeltem azt a 3-at, azok közül melyik a legjobb zombitámadáskor?
2013. aug. 21. 17:30
 9/18 anonim ***** válasza:

Visszakerdezek: hogy jon a kerdes? Igazi zombibunkert akarsz es ezekbol egyre van penzed?


Akkor is a szerzodesnel maradok, az a tutibiztos. Ha udvariasan lepattintanak akkor... 5. Biztos segit:)

2013. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A legeslegjobb a nokia 3310-es esetleg kösd bot végére :)
2013. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!