Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik az a legjobb önvédelmi...

Melyik az a legjobb önvédelmi fegyver amelyikre nem kell engedély és könnyen beszerezhető?

Figyelt kérdés

2012. dec. 6. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha viselni akarod akkor max. a gázspray legális.Ha otthonvédelemre kell akkor a muzeális gumis puskák( pl omerta).
2012. dec. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
OK kösz a gázspray-re már én is gondoltam szerintem veszek is.
2012. dec. 6. 20:43
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs mit..az sosem árt ha van nálad "valami".
2012. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Amúgy azért kell mert sok a... hogy is mondjam barna bőrű (cigány,feka)
2012. dec. 6. 20:54
 5/13 anonim ***** válasza:
Érthető :) sprayekből is van több fajta,pl FOG és JET,én a fog-ot ajánlom,azzal minimálisan kell csak célozni mert felhőben küldi ki a cuccot,míg a jet csak vékonyan spriccel,mint egy vizipisztoly..ezzel pl kutyámadás esetén szinte lehetetlen eltalálni a gyorsan mozgó célpontot..a KO PEPPER márka jó és olcsó.
2012. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kösz, most már ezt is tudom.
2012. dec. 7. 14:13
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerinted a kés,boxer(ütő) meg ezek a "cuccok" is jók önvédelemre?
2012. dec. 7. 14:54
 8/13 anonim ***** válasza:
Jónak jók ezek is,csak éppen illegálisak..nem lenne jó ha rendőr ilyesmit találna nálad :)
2012. dec. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De ha mondjuk van nálam egy machete, és a rendőr észre veszi meg büntet? Mert ha erdőbe mész az kellhet.
2012. dec. 7. 15:16
 10/13 kovpet ***** válasza:

Közterületen 8 centit meghaladó pengehosszúságú kés csak elcsomagolva lehet nálad, egyébként szabálysértést követsz el. A kés amúgy sem valami jó önvédelemre. Súlyos sebet okoz, de nincs megállítóereje. Egy önvédelmi eszköznek pont fordítva kell működnie.

A boxer is ugyan ez a kategória. Plusz mire felveszed... már nem veszed fel. :)

2012. dec. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!