Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szóval. Beleszerettem egy...

Szóval. Beleszerettem egy lányba. Beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Az úgy volt,hogy egy buliban megismerkedtünk,és nagyon jó fej,meg minden.beszélgettünk,aztán egyszer csak azt éreztem,hogy jobban bírom,mint barát.szóval segítsetek! MIT CSINÁLJAK???

16/F ja...am szeretitek a Panterát?:D


2009. okt. 29. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
a Panterát mindenki szereti.
2009. okt. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem sürgősen fordulj a bolti eladóhoz, ez azért nem teljesen normális dolog:S:S
2009. okt. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én nem szeretem a Panterát, de 10 évvel ezelőtt még szerettem, örexem... csak épp nem látszik:P

amúgy meg szeress belém a megoldása az egyenletnek. én úgyis utálni foglak és boldogok leszünk.

2009. okt. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy lányba???? Ezt mégis hogy gondoltad??? Ez manapság már nem divat!!! Ha normális akarsz lenni, akkor fiú létedre legalább egy fiúba szeress bele, de még jobb ha egy kutyába vagy egy hullába ;-) Am nem szeretem a Panterát :S XD
2009. okt. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy (azaz 1) lányba? Keress gyorsan még egyet és szeress bele azonnal. Majd vedd el mindkettőt mielőtt elér Téged is a rémálom a lázasságkötőteremben. Egy lányból max feleség lesz de kettőből két feleség és két fél az egy egész tehát a két feleség egészség(es) :)
2009. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!