Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » S. O. S! nem tudom mit tegyek,...

S. O. S! nem tudom mit tegyek, kitépjem?!

Figyelt kérdés
van egy ősz hajszálam lassan már 3 éve vagyunk együtt eleinte úgy indult, hogy kitépem, de valamilyen módon eltűnt a csipesz a kezemet meg nem akartam ezzel bemocskolniígy hát ott hagytam. Aztán teltek multak a napok és a csipesz még mindig nem került elő, így elkeztem megszokni a kis őszt már együtt hártunk moziba, fagyizni, megosztottam vele a titkaimat ( alegmocskosabbakat is:) ) és végül ő lett a legjobb barátnőm. Na most egyszer a fodrásznál elfelejtettem a csajt figyelmeztetni, hogy őt ne bántsa és MAJDNEM kitépte de ugy kellett ráüvöltenem az utolsó pillantban sikerült megmenteni de kissé szétcincálva. Azz egyik barátnőm járt szintén így, csak az ő őszikéjét már nem lehetett megmenteni(†). Most az enyém olyan csúnya, mondtam neki hogy valamit tennem kell, ki kell huzni erre ő elkezdett sirni és könyörögni hogy ne tegyem, hát mondanom se kell, megesett szegényen a szívem. De volt egy csunya előélete elvileg megölt három embert és az FBI most kőrözi, szóval ha megtalálják garántáltan sitre vágják, sztem jobb lesz neki a halál. Elvileg holnap jönnek este 8 felé a kommandósok, amikor is én már alszok nem lenne kellemes a lövöldözésre ébrednem, ugyanis pánik beteg vagyok. Szóval mit tegyek? Segítsetek!! Nem akarom h meghaljön vagy h leültessék :'(
2013. aug. 23. 21:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon unatkozol? :D
2013. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2013. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Megértelek, este van már. :)
2013. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd inkább tegyék át másik kategóriába, de nem kéne letörölni, ezt a kis gyöngyszemet:D
2013. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy.... :D "°"
2013. aug. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
(†) Erről csak nekem jutott az eszembe egy p*na?
2013. aug. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Bakker, megy ezerrel az okoskúlság, de segíteni senki nem akar!


Sztem ültesd át Õszikét a segged vagy a puncid belsejébe, ott nem találják meg, és mindenki jól jár!

Persze elöbb kellett volna gondolkozni és nem csak ugy gumi nélkül lefeküdni egy öszirózsával...


Majd írd ki, hogy mi lett!

2013. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Vegyél be nyugtató hatású napraforgómagot, ha pánikbeteg vagy, temesd el a kertbe Őszikét, és akkor sose találják meg, vagy vegyél hajfestéket, és fest zöldre, sose tudják hogy zöld színű ősz hajszálat keresnek amíg ezt el nem olvassák ezért inkább tanácsolom hogy kék hajfestéket vegyél, már ha érted mire gondolok :)
2013. aug. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
tépd már ki!!!!!
2013. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
És ha zöld színű lenne, akkor Zöldikének neveznéd?
2013. aug. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!