Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » S. O. S! nem tudom mit tegyek,...

S. O. S! nem tudom mit tegyek, kitépjem?!

Figyelt kérdés
van egy ősz hajszálam lassan már 3 éve vagyunk együtt eleinte úgy indult, hogy kitépem, de valamilyen módon eltűnt a csipesz a kezemet meg nem akartam ezzel bemocskolniígy hát ott hagytam. Aztán teltek multak a napok és a csipesz még mindig nem került elő, így elkeztem megszokni a kis őszt már együtt hártunk moziba, fagyizni, megosztottam vele a titkaimat ( alegmocskosabbakat is:) ) és végül ő lett a legjobb barátnőm. Na most egyszer a fodrásznál elfelejtettem a csajt figyelmeztetni, hogy őt ne bántsa és MAJDNEM kitépte de ugy kellett ráüvöltenem az utolsó pillantban sikerült megmenteni de kissé szétcincálva. Azz egyik barátnőm járt szintén így, csak az ő őszikéjét már nem lehetett megmenteni(†). Most az enyém olyan csúnya, mondtam neki hogy valamit tennem kell, ki kell huzni erre ő elkezdett sirni és könyörögni hogy ne tegyem, hát mondanom se kell, megesett szegényen a szívem. De volt egy csunya előélete elvileg megölt három embert és az FBI most kőrözi, szóval ha megtalálják garántáltan sitre vágják, sztem jobb lesz neki a halál. Elvileg holnap jönnek este 8 felé a kommandósok, amikor is én már alszok nem lenne kellemes a lövöldözésre ébrednem, ugyanis pánik beteg vagyok. Szóval mit tegyek? Segítsetek!! Nem akarom h meghaljön vagy h leültessék :'(
2013. aug. 23. 21:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ki mondta nektek, hogy a kérdező egy lány? Kedves kérdező, ez esetben csak egy dolgot tehetsz. Tépd ki, csavard a makkod köré, és húzd rá a fitymád. Akkor nem találják meg, és sok idő amíg elbomlik, vagy fürdéskor lecsavarod, és leengeded a lefolyón.
2013. aug. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
xDDDD
2013. aug. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Miközdben olvastam én besirtam rajta...xDD
2013. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

:D

Szerintem vidd el megőrzésre valahová. Fogadj ügyvédet, s indíts tárgyalást. Próbáld úgy rendezni, hogy Őszike mindenképp nyugodt maradjon, mert úgy hallottam, az ősz hajszálak is pánikbetegek, megijednek az ilyen tárgyalásoktól, tehát ajánlom, hogy adj neki nyugtatót, mielőtt elkezdődne a bírósági tárgy.!

Ha ezeket a tanácsokat megfogadod, mindent megtettél érte. Ha így is elviszi az FBI, nem tudsz mit tenni. Muszáj megvárnod, amíg újabb ősz hajszálad lesz. :(

Sok sikert! Vigyázz a kis barátnédra! ;)


Ui: Tetszik ez a humor :D Azt hittem megint valami ostobaság, mert ebbe a kategóriába már csak hülyeségeket írnak - tisztelet a kevés kivételnek -, de ez most tetszett. :D :)

2013. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

ja, elöször én is viccnek véltem, de mostmár megtanultam öszhajszál-honfitársaink problémáit is komolyan venni.

Ha lenne öszhajszál-pride már tutira elmennék!

2013. szept. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
A legtöbb embert idegesítenek az őszhajszálak, büszke lehetsz magadra hogy így meg tudod becsülni őket.
2013. szept. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 AkitLáttálÁlmodban ***** válasza:
Mi van? o.O
2013. szept. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Fesd be az egész hajad,oszt jöhet a tek is,azok se találják meg őszikét utána,lekopik.

Irigyellek,hogy ilyen őszinte barátod van,remélem,lassan én is őszűlni fogok!

2013. szept. 14. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
szerintem igen.
2013. szept. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!