Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha a farkamon pörgök, akkor...

Ha a farkamon pörgök, akkor az brékelésnek számít?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
HOGYNE!!!!
2013. szept. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 merhabal válasza:
javaslom kenj rá azért némi öklözőzsírt, nehogy kisebesedjen. úgy nehezebb az egyensúlyt megtartani, de biztonságosabb!
2013. szept. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy dontsuk igy el bakker ? VIDEOT!!!
2013. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Wadmalac ***** válasza:
Kérdezd meg micimackót, van egy ilyen haverja.
2013. szept. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tigris a farkán ugrál, és nem pörög. Mert a kettő nem ugyan az. Én sajnos nem tudok a farkamon ugrálni, mert félek, hogy baja lesz, viszont nagyon szeretek pörögni rajta. Néha órákon át csinálom ezt a kellemes és látványos mozdulatot. Néha megcsúszok, na akkor az fáj egy kicsit, de szerencsére nem annyira. Aztán megint belekezdek. Úgy pörgök, hogy csak na! Ne tudjátok meg mennyire.
2013. szept. 8. 11:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Mer ne tudjuk meg???

Azonnal kerunk VIDEOT, vagy megyunk a egyenlo brekelesi banasmod hatosaghoz!!!!

2013. szept. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ne, kérlek csak azt ne!!! Csak oda ne! Már jártam így, és borzasztó volt. Több száz ember előtt kellett brékelnem a farkamon. És nagyon szégyelltem magam. Hamarosan felrakok egy videót, ahol a farkamon pörgök, de ígérd meg, nem fogod utánozni.

Azt előre megmondom, hogy annyira csábítani fog, hogy majd nagy erőfeszítések árán kell magad lebeszélni róla. De legyél erős, a farkonpörgés nagyon veszélyes. Néha, amikor nagyon begyorsulok, szikrákat szór a farkam.

2013. szept. 8. 20:05
 8/8 anonim ***** válasza:

....najó, az a jó szívem fog sírbavinni!


szikrákat nekem is szokott, de az rendeltetésszerü használat, nem?


3,6

2013. szept. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!