Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mért vannak a farkamon ilyen...

Mért vannak a farkamon ilyen pattanáshoz hasonló pöttyök? 15/F

Figyelt kérdés

Igazábó lmár vagy 8-9 éves korom óta ott vannak, de szerintem ez nem oké. Nem hiszem, hogy azoknak ott kéne lenniük. Valakinek van még ilyen? Mivel lehetne eltűntetni? Vagy csak az orvos maradt? :/

KÉP: [link]



2013. máj. 26. 23:15
 1/5 anonim válasza:
100%
Semmi gáz, másnak is van ilyen. Viszont a kép alapján fitymaszűkületed van..... na az már orvosi téma!
2013. máj. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Méghozzá nem is kis mértékű az a szűkület barátom.
2013. máj. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De elég zavaró.

Amúgy igen, tudom, csak nem merek elmenni orvoshoz. És azzal mit tudnak csinálni? o.O

2013. máj. 27. 01:25
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

[link]


Beszélj apukáddal róla, gondolom cikinek érzed, de meg fog nyugtatni, és jól esik neki, hogy bizalommal fordulsz hozzá. A szülők azért vannak, hogy bízz bennük. Majd együtt szépen elmentek a dokihoz.

2013. máj. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lemaradtam a képről, úgyhogy megkérdezem, mennyire tudod hátrahúzni a fitymádat?


A Fordyce-féle pöttyök meg vannak és kész, nem ártalmasak, csúnyának se csúnyák, együtt kell élni velük és kész :)

2013. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!