Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Leszoktam az orrsprayről (és...

Leszoktam az orrsprayről (és az orrcseppet is sikeresen letettem), hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Végre segítséggel sikerült letennem az orrspray-t, súlyos függő voltam, már a normális hétköznapi életvitelemet is teljesen megváltoztatta. Képes voltam mindent megtenni a napi adagomért, amikor már nem volt elég egy fiola sem az orrcseppekből, sem az orrspraykből. Amikor a főnököm rajtakapott, hogy elhasználtam az orrcseppjét (igencsak álszent dolog volt ez, hiszen ő is függő), akkor emiatt elveszítettem az állásomat, viszont az anyagra (orrcsepp/spray továbbiakban anyag) továbbra is szükségem volt. Először csak „üzletelgettem”, majd később, amikor már ez sem fedezte a napi adagom árát, lopni kezdtem. Nagyáruházakból loptam mindenfélét, de egy idő után ez is kevés volt, aztán autókat loptam, végül házakat (több toronyházat is eltulajdonítottam), csak hogy hozzájussak a napi adagomhoz. Annyi anyagot fogyasztottam, hogy szinte folyamatosan hallucinációim voltak, csak akkor voltam valamennyire „tiszta”, amikor házat lopni mentem. Nagyon jó érzés volt a hallucinálás és az izgalmas életmód is, de legutoljára majdnem rajtakaptak egy buszpályaudvar épületének az ellopásán, az épületet is hátra kellet hagynom, ekkor tudatosult bennem, hogy nem folytathatom ezt tovább és az elvonó és a leszokás mellett döntöttem.

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám magam ismét a normális hétköznapi életre rehabilitálni?

Hogyan csináljam, hogy ismét legyen munkám, családom (nem tudom, hogy az volt-e, de biztos jó dolog lehet), autóm, lakásom, és egy kis heroin az unalmas hétköznapokra (csak néha, évente 2-3 alkalomra, inkább mind az orrspray, ha nagyon nem bírnám)?

Hogyan tovább?

Ja és ami nagyon fontos, SENKI NE PRÓBÁLJA KI EZT AZ ANYAGOT! Nagyon durván rá lehet szokni és elszakít a valóságtól, most én is nehezen rehabilitálódok a leszokás után.



2013. szept. 5. 19:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Élj tovább boldogan!
2013. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Rendben, de mégis hogyan tegyem? Félek, hogy megint kell majd az anyag, ha nagyon unatkozom.
2013. szept. 5. 20:34
 3/18 Wadmalac ***** válasza:
Állj át a végbélkúpra.
2013. szept. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Rendben van a végbélkúp, ha ópiumos, de arra sem szeretnék rászokni, pár havonta jól jön a nagyon unalmas napokra, viszont pipából kényelmesebb fogyasztani.

De a kérdés az volt, hogy hogyan rehabilitáljam magam a hétköznapokra?

Nem tudom. Vegyek egy mosógépet (olyan ablakosat) és nézzem ahogy mos, talán ez jót tenne, vagy esetleg próbáljak beszerezni egy családot, az is biztosan jó, esetleg csináltassak magamnak újra személyi okmányokat, lehet, hogy segítene beilleszkedni a hétköznapi életbe, várom a hasznos tanácsokat.

2013. szept. 6. 13:17
 5/18 Wadmalac ***** válasza:
Naponta kényszerítsd maga 5 perc Győzike-nézésre. A nap maradék része helyből sorozatos orgazmussá válik.
2013. szept. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ez elég hatásos módszernek tűnik. Ki kell próbálnom.
2013. szept. 6. 21:17
 7/18 anonim ***** válasza:
Lassan a lélegzésről is le kéne szoknod. Nem érzed, mennyire durván függő vagy?
2013. szept. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#7

Kérlek mutasd be hogyan kell! Aztán ha jónak látom lehet, hogy én is megpróbálom.

2013. szept. 8. 14:59
 9/18 anonim ***** válasza:
Feltöltöttem youtube-ra, de törölték...
2013. szept. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Igen,a végbélkúpnak is van veszélye.

Van egy nagyon radikális eljárás.

Ha leműtteted az orrodat,és beműtteted az alsó bejáratba,megszűnik mind a két bemeneti nyílás,ahol ezeket az ártalmas szereket magadhoz vehetnéd.

2013. szept. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!