Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Leszoktam az orrsprayről (és...

Leszoktam az orrsprayről (és az orrcseppet is sikeresen letettem), hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Végre segítséggel sikerült letennem az orrspray-t, súlyos függő voltam, már a normális hétköznapi életvitelemet is teljesen megváltoztatta. Képes voltam mindent megtenni a napi adagomért, amikor már nem volt elég egy fiola sem az orrcseppekből, sem az orrspraykből. Amikor a főnököm rajtakapott, hogy elhasználtam az orrcseppjét (igencsak álszent dolog volt ez, hiszen ő is függő), akkor emiatt elveszítettem az állásomat, viszont az anyagra (orrcsepp/spray továbbiakban anyag) továbbra is szükségem volt. Először csak „üzletelgettem”, majd később, amikor már ez sem fedezte a napi adagom árát, lopni kezdtem. Nagyáruházakból loptam mindenfélét, de egy idő után ez is kevés volt, aztán autókat loptam, végül házakat (több toronyházat is eltulajdonítottam), csak hogy hozzájussak a napi adagomhoz. Annyi anyagot fogyasztottam, hogy szinte folyamatosan hallucinációim voltak, csak akkor voltam valamennyire „tiszta”, amikor házat lopni mentem. Nagyon jó érzés volt a hallucinálás és az izgalmas életmód is, de legutoljára majdnem rajtakaptak egy buszpályaudvar épületének az ellopásán, az épületet is hátra kellet hagynom, ekkor tudatosult bennem, hogy nem folytathatom ezt tovább és az elvonó és a leszokás mellett döntöttem.

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám magam ismét a normális hétköznapi életre rehabilitálni?

Hogyan csináljam, hogy ismét legyen munkám, családom (nem tudom, hogy az volt-e, de biztos jó dolog lehet), autóm, lakásom, és egy kis heroin az unalmas hétköznapokra (csak néha, évente 2-3 alkalomra, inkább mind az orrspray, ha nagyon nem bírnám)?

Hogyan tovább?

Ja és ami nagyon fontos, SENKI NE PRÓBÁLJA KI EZT AZ ANYAGOT! Nagyon durván rá lehet szokni és elszakít a valóságtól, most én is nehezen rehabilitálódok a leszokás után.



2013. szept. 5. 19:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én úgy álltam le a fültisztító sprayról,hogy végigdrukkoltam egy kabócapete fejlődését,a beindult szülői ösztönök erősebbek voltak a vágynál.Persze ehhez kell egy kis beleérző képesség.
2013. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#11

Az utóbbi válasz már jobban tetszik, az előző esetleg érdekelne, ha kipróbáltad és bevált, de akkor sem biztos, ott van az orvosi hiba lehetősége, mi van ha véletlenül a seggem varrják a fejemre?

A kabóca nem rossz, én egy tölgyfa fejlődését fogom most figyelemmel kísérni. Elültetem a makkot, majd 2-300 éves koráig figyelni fogom a fát és tanulni fogok tőle, addig amíg Ent nem leszek.

2013. szept. 12. 00:16
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is a 2. a jobb,hátha összejön.

Mert mi van,hogyha megműtteted Magad,és végül ráálsz a fül spray-re, mehetsz házat lopkodni újra!

És még a valagad is szagolhatod egy életen át,szörnyű!

Vajon a Csepel Műveket is egy sorstársunk lopta el?

Én kínomban már az amerikai zászlot akartam ellopni a Holdról egy gyűjtőnek,de szerencsére jött a fókusz pluszban egy riport és az megváltoztatta az életem.

2013. szept. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Tegnap olvastam a kérdést a GYK-n a,magyar politikán:

Már házat is lopnak Magyarországon?

A kérdésről sanyarú múltunk jutott eszembe,úgy elpityeredtem,hogy szegény kis kabócám alig bírt megvigasztalni(már csak Ő maradt nekem).

De aztán erőt vettem magamon,egy szülő mégiscsak példakép.

2013. szept. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Hallottam én is ilyen csalókról, fúj! Én még a mára elfeledett, hagyományos módszerrel loptam házakat, fogtam a házat és elvittem. Ennek a technológiai részleteibe nem mennék bele, félek, hogy többen rákapnának erre az ősi módszerre és az senkinek sem lenne jó. Nekem mentségemre szóljon, hogy függő voltam és az anyag csinálta, nem én.

Most már lassan csírázni fog a termés, várom a tölgyfa csemetét, hogy taníthassuk egymást.

2013. szept. 12. 12:56
 16/18 anonim ***** válasza:

Énekelj neki,jobban nő.

Mesélj neki,milyen szép szarvasgombákat fog nevelni a gyökereinél!Nagyon érzékenyek.

Egy ismerősöm szomorúfűzfacsemetéjének azt mondták a faiskolába,azért lógnak az ágai,mert impotens.Szegény rákapott a növényírtókra.

Fiú vagy kislány?

Most megyek,mert kis kabócámnak fáj mind a hat lába.

Foci edzésen volt ma,edzője szerint tehetsége volt,de sajnos ráesett az a csúnya labda!

Remélem,a kettétört karrierje nem fogja az orrspray-k felé sodorni!Úgy félek...

Ha van ötleted,segíts!

2013. szept. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Ne, csak orrspray-t ne! Félek hogy majd a kis kabócád is házakat fog lopni és nem tud majd leállni. Beszéld le a sportról, nem jó az neki. Inkább próbáljon énekelni, ahhoz úgyis ért, vagy ha az nem segítene, de persze csak végső esetben, megtaníthatod autót lopni, az biztosan lekötné, de az csak vészhelyzet esetére való megoldás és jobb mint az anyag. És fontos hogy biztasd, a következő vedlésnél úgyis rendbe jönnek a lábai.

A kis fáról még nem tudom, hogy milyen nemű, a csírának még csak a sziklevelei látszanak, de már most is sokat tanultam tőle, lehet, hogy 200 év múlva valóban ent lehetek.

2013. szept. 17. 23:51
 18/18 anonim ***** válasza:

Most már jól van kabóci.Amig lábadozott,beszélgettem vele,kiderült,nem is olyan fontos a foci.Csak valaki bemesélte neki,hogy galacsinhajtó bogár(biztos egy csótány mondta neki.

Biztos,ami biztos,eldugtam itthon minden veszélyeset.

Családot tervezel?

Itt nem messze tőlünk van egy szép tölgyes,biztos találnál pótszülőt.Szolidak,nem járnak sehova,nem hangoskodnak,jó rokonság.

2013. szept. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!