Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vélemény vélemény (túl rövid...

Vélemény vélemény (túl rövid kérdés. )?

Figyelt kérdés

Stuart Little Kisegér, akinek a valagát uralja az aranyér...


Táptáptáráráráráttá cirkusz táptáptáráráráráttá cirkusz tátátátátátátátátátátátátátátátáááááá


Gyerek az anyjának:"Némáá anyu, galambok, van nálad kenyér?

Anya:"Egyed kenyér nélkül...-.-


Bocsii de nagyon unatkozok:D


Valami hülyeséget mondjatok már, durva rémálmom volt és most csak az jár a fejemben. Tényleg, érdekel mit álmodtam? Ha igen, akkor olvasd, ha nem vagy nincs kedved hosszút olvasni akkor nem muszáj, de szerintem megéri mert nagyon beteg :D


Na akkor:

Neten megismertem egy srácot, egy hete ismertem mikor beállított hozzánk. Senki nem volt otthon csak én, elővett egy pisztolyt(desert eagle 0.50) elkezdett lefogni és meg akart erőszakolni. A gyerek fején látszott hogy van baja, csak akkor nyugodott le ha szépen beszéltem neki. Aztán kiegyeztünk abban, hogy fehérneműben, betakarózva a fürdőben a földön fekve tvzünk..-.- Aztán hazajött anyám, én szóltam neki, hogy itt van az a gyerek és bántani akar, mire a gyerek nekem jött, anyám eltűnt a srác meg szanaszét vert engem. A halálomon voltam, mikor kihurcolt a kapu elé és otthagyott. Én ültem a kapuban, vérzett mindenem, mikor jött a bátyám meg az egyik haverja. Kivittek a falu közepébe, hátha valaki bevisz majd a kórházba.Csomóan voltak az utcán, mindenki az úton ment a járda helyett. Jött egy sötétszürke mikrobusz, de nem tudott haladni a gyalogosok miatt, bedriftelt keresztbe az úton, kiszállt egy nem túl nagy darab ember, nagyon ideges volt, fogott egy csokor virágot és szétütötte a bátyám fején.A bátyám csak állt nagy hülyén, mikor az ideges fickó az összes falubélit beültette az árokba. Ültünk sorban az árokban már egy jó ideje, én szenvedtem, a fickó csak idegesen járkált fel alá, én meg elővettem a telefonom és írtam neki egy sms-t, hogy mindjárt meghalok engedjen már el(hozzáteszem, nem is tudtam a számát, sem a nevét de azért elküldtem neki..). Ő hangosan felolvasta az sms-t, kinevetett és nem engedett el. Na és akkor felébredtem.



Köszi, ha elolvastad, jó volt?:D


Ha meg Te is unod magad és tudsz filmezni (mert én nem mert szar a netem) akkor nézzé' filmet: Negyedik, Lopott idő, A Gonosz háza, Eredet, Csúcshatás, Halálos Iramban összes rész vagy amelyiket még nem láttad (de az 5 meg 6 a legjobb), Vadállatok, Golyózápor (azthiszem tegnap ment is a tv-ben) vagy G.I.Joe :)



Éééés szép napot!;)



2013. szept. 7. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szeretem a Tibit és nagyon hiányzik :(
2013. szept. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem meg Oli hiányzik nagyon:( Munka miatt kiküldték Németbe és most csak skypeolni tudunk már több mint 4 hónapja..:"(
2013. szept. 9. 18:57
 3/3 anonim válasza:
Én szeretem a lacit de nem hiányzik
2014. márc. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!