Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » T vki konkrét strandot,...

T vki konkrét strandot, uszodát ahol bele lehet pisilni a vízbe, esetleg trotyizni is, és nem szineződik el? Nem akarok kockáztatni.

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudok,de csak akkor mondom el,ha veszel nekem máshova bérletet,mert én is odajárok.Következő szezontól kezelik az itt kapott szifiliszem,addig itt is kihúzom.

Egyszer bele is hánytam,de oda jár az összes tapló,szóval nem volt ügy.Az úszómester szezonkezdéstől olyan részeg,hogy csak szezonzáráskor megy haza.Kétszer majdnem belefulladt medencébe szegény!

Dehát őt is meg kell érteni,ősztől tavaszig miből igyon csórikám?

2013. szept. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A termálvizet ajánlom, az már eleve sárga, barna meg büdös is, és néha még bugyborékol is.
2013. szept. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 LaszloIbi78 válasza:
80%
szerintem te egy gusztustalan állat vagy hogy nem vagy képes ott csinálni a dolgot ahogy kell... szívesen bele piszkítanék az ágyadba, vagy zuhanyzás közben a tarkódnak vágnék egy feltüzelt borzot
2013. szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Hármas,én meg a szádba.

Megnézted,melyik oldalon vagy?

Húzzál vissza családrovatba,vagy ilyesmi!!!

2013. szept. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

3.Velem is tedd meg!Én írtam az első kommentet,ha ez nem elég,még undorítóbb is leszek,csak alázz,alázz ,alázzzzzz!

(Primitív hülye vagy)

2013. szept. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Össze ne vesszetek már egymás marhaságain! :D


(A 2. válaszoló, aki nem vette komolyan az egészet.)

2013. szept. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Igazad van!

1-es:D

2013. szept. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!