Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lányok ti rúgnátok srácot...

Lányok ti rúgnátok srácot tökön, csak úgy viccből? Persze, ha a másik fél is akarja. Vagy anélkül is?

Figyelt kérdés
A kérdést azért tettem fel, mert nekem nagyon tetszik, ha egy lány a lábával fenyeget, esetleg meg is rúg, üt. Nem a fájdalom miatt, csupán azért, mert tetszik, hogy egy lány ily módon egy férfi fölé kerekedhet, és uralkodhat felette. :) 21/F

2013. szept. 19. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez kedves.

Vannak olyan lányok akik szeretik ezt a hatalmat.

Az a baj ezzel, hogy nem veszélytelen a dolog, nem kell nagyot rúgni ahhoz hogy eltaláljon egy olyan pontot, hogy úgy bedurranjon a cucc, hogy le kelljen műteni. Nem ilyen drasztikus a téma, de tegyünk fel egy szituációt:


A lány és a fiú összejönnek játszadoznak ilyennel és a lány eltalál egy pontot. A férfi észre se veszi hogy baj van csak hogy fáj (mer mér ne fájna). Aztán elszíneződik a cucc, feldagad, nem lankadó merevedése lesz és ha későn megy el orvoshoz el is veszítheti a büszkeségét.

Tegnap láttam a tv-ben.

Az esetek 90%-ában meg lehet úszni eltávolítás nélkül a dolgot, de nem garantált hogy nem esel bele abba a 10%-ba.

2013. szept. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából ha szabályosan rúg a lány, és nem túl nagyot, akkor nincs gond, max hosszú távon. Ha viszont úgy rúg meg, hogy oldalról, vagy cipő orral, de még akkor is kis eséllyel. akkor lehet here csavarodás, ami még mindig orvosolható. Alaposan utána olvastam. A here alapból elég strapabíró és nagyon sokat kibír :)
2013. szept. 19. 17:33
 3/5 A kérdező kommentje:
amúgy lehet rossz helyre írtam, akkor töröljétek, és felteszem máshol a kérdést
2013. szept. 19. 17:34
 4/5 anonim válasza:
61%
Hát én szívesen tökön rúglak ..háháh
2013. szept. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell túlaggódni ezt a tökön rúgás kérdést. Engem is jópárszor tökön rúgtak már, sok más srácot is, de az esetek nagyon nagy százalékéban (99,99) semmi baj nem származik belőle. Ha annyira sérülékeny lenne a here, a férfiak fele meddő lenne.
2013. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!