Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lepontozzalak? :D

Lepontozzalak? :D

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
légyszi neee:( inkább fel, mert látod milyen sza*ul állok..légyszi..köszi:)
2009. nov. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Már alig várom...
2009. nov. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
kérlek :)
2009. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
figyelj haver aszondod lepontozlak, de ha tényleg megteszed tesó lepofozlak! nagyon unom már a humoros kérdésed, ezért barátom ennek vess szépen véget. foglalkozz te is normális dolgokkal, csajokkal, bulival , és még minden jóval. látod ilyen egyszerű és nincs több hülye kérdés, ha ezt betartod ezek mellé és megígéred nekem hogy normális leszel, nálam fene nagy előnyre teszel, mert reszel, lereszel az a cool gondolat hogy én téged normális kérdést írni látlak, olyankor komázlak, sőt csípnélek is tesó, mert jó kérdést írni egész könnyű meló. sőt jó választ is ilyen egyszerű, pontozz hát fel haver, és a négylevelű lóherét kínálom neked, a szerencsét, bár ezekkel nem fűtünk fel egy kemencét, de arra elég tán hogy a kommenteket felfűteni lássuk, és még rengeteget, akik nem akarják hogy lepontozzák őket, inkább pontozz hát fel, Isten áldjon téged
2009. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3%
azt hittem szeretsz.. :(
2010. febr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hinni nem itt kell. -1:D
2010. febr. 16. 18:52
 8/9 anonim válasza:
6%
inkááb fel
2010. júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
engem is lehet lepontozni (már így is sz*rul állok, akkor már nem tökmindegy:)
2013. jún. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!