Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért örülsz annak ha felpontz...

Miért örülsz annak ha felpontznak? Akarod hogy felpontozzalak, vagy inkább lepontozzalak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Számít?
2010. okt. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Vannak olyan válaszok, amik a kérdésre válaszolnak, mégis lepontozzák őket. Csak mert nem egyezik meg a kérdező és a válaszadó véleménye..
2010. okt. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

1. vagyok.


Egyetértek. Nagyon sok helyen én is korrektül válaszolok, mégis lehordanak (és jajj istenkém, bosszúból le is pontoznak...), csak mert nem egyezik a véleményünk, vagy mert én tovább viszem a gondolatmenetet...


Egyetértek a második hozzászólóval. Szerintem úgyis az a fontos, hogy mi magunk milyen életet élünk.


Az én életem harmonikus, bőséges egészségben, szeretetben, anyagiakban is, egy összetartó, klassz családot és baráti kört tudhatok magaménak, úgy gondolom "jól csinálom". Nem érdekel, hogy mások mit gondolnak rólam töredékek alapján. A lényeg, hogy én milyen körülmények közt, milyen minőségben élek, mik az igényeim.


Ha neki az igénye az ócsárlás, mások piszkálása, hát kívánom, hogy tényleg legyen vele boldog.

2010. okt. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok akkor gondolom most nem haragszatok meg hogy lepontoztalak :)
2010. okt. 14. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!