Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi legyen a következő kérdésem?

Mi legyen a következő kérdésem?

Figyelt kérdés
Holnap délelőtt szeretném feltenni.
2009. nov. 7. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Kérdezd meg holnap hogy jó-e hogy tegnap feltetted ezt a kérdést.
2009. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ok meg fogom kérdezni.

És az jó,hogy ma feltettem ezt a kérdést?

2009. nov. 7. 20:02
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
x'D
2009. nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire unatkozol, inkább csináld meg a házidat.
2009. nov. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ha ennyire beszólogatni van kedved,beszéljük meg,add meg a címed,megkeresünk páran,és szemtől szemben is elsütheted ezt a jó kis poént.

Sztem a kérdéssel nem bántottalak meg,te se tedd,és ne okosíts itt névtelenül,bár gondolom csak ehhez van bátorságod.

Még ha iskolába is járnék,miből veszed,hogy nekem házit kéne írnom,ráadásul szombat este?Gondolkozzál már te csicska.

Törődj a szaros életeddel ne az én kérdésemmel.

szevasz

2009. nov. 8. 00:47
 6/13 A kérdező kommentje:

Gondolom téged nagyon zavart ez a kérdés,nem tudtál úgy elaludni,hogy ne sérts meg egy másik embert.

Legalább privát üzenetet tudnék írni neked te böszme!

Elegem van a csicska beszólogatós névtelen netgengszterekből.

Nektek még nem???

2009. nov. 8. 00:53
 7/13 anonim ***** válasza:
10%

ezazzz hajrá kérdező :D

hátha végre észreveszik az ilyen válazsolók hogy lejárt a szAr dumájuk ideje...tiszta szégyen

2009. nov. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez az kérdező, de jól nyomod! Ezek a filléres álfenyegetések nagyon odabasznak!! Biztos nagyon menő arc vagy élőben is, bárcsak olyan lehetnék mint te. Most aztán megmondtad a frankót, ott a pont nálad!!
2009. nov. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mindenki bekaphassa tipikus emberi fattyak..
2009. nov. 8. 22:33
 10/13 A kérdező kommentje:

Látszik ez Magyarország.

Felhúztam magam,mert felteszek egy kérdést,amivel senkit nem bántok meg,mégis akadnak olyan okosok,akik még abba is belekötnek,a semmibe,hogy kiélhessék valami rejtett vágyaikat vagy mittudoménmit.

Ha tudni akarod van hátterem,ha még többet akarsz tudni,az ország különböző pontjain vannak ismerőseim.

De mindegy mert teljesen fölöslegesen írok,te elkönyveltél olyannak amilyennek elképzelsz,én meg elkönyvelek minden magyart egy kötekedő tahó kis csicskának,pár kivétellel.

Amúgy büszke vagyok az országomra,de a benne élőkre annál kevésbé.És ez mindennap erősödik bennem,az ilyenek miatt is.

2009. nov. 8. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!