Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A penész életre kelt volna?

A penész életre kelt volna?

Figyelt kérdés

ma reggel észrevettem egy hatalmas penészfoltot a sarokban, gondolom fújok rá penészirtót, amikor rá akartam fújni azt mondta hogy: Nem szabad!, mert én vagyok aki megoldást hoz!

Mondanom sem kell úgy megijedtem, hogy majdnem hanyatt vágtam magam, egyre csak duzzadt és duzzadt áhh... undorító volt, elkezdett kúszni le a földre az ablak felé jujj mondom . Mint valami groteszk alak felágaskodott és kitörte az ablakot, leugrott és a földes úton haladt tovább az erdő fele, Érmellék közelébe lakok, ami nagyon erdős és bokros vidék, de szeretném megkeresni és többet megtudni eme penészről. Késsöbb elfuttyottam a közeli boltba és beszéltem az öreg cigány asszonnyal, aki jósként van elkönyvelve. Ő mondta, hogy sok furcsa dolog történik és valószínű, hogy ez a penész egy cigány tudományos kisérlet során létrejött lény. Itt a környéken sok a nagyeszű ember, ilyeneket ki tudnak találni. Azt is elmondta, hogy könyvekben megírták a penészt,csak úgy emlegetik hogy MILDEWTOID , az ősök csak így nevezték azt a hatalmas penész és ember kísérletet, ami az emberek életerejéből táplálkozik, ugyanakkor szerencsét hoz. Az asszonnyal megbeszéltük, hogy holnap megpróbáljuk befogni és élve a helyi vajdának szállítani, aki megmondja mi a teendő vele.


2013. szept. 30. 19:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Új rekord emberek.A kérdező toronymagasra tette fel a lécet.Na ki tud még nagyobb állatságot írni?
2013. szept. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

:D:D:D ez nagyon jó XD


egy tipp: ha elmentek befogni, akkor vigyetek magatokkal büdös sajtot, azt szereti a penész. Azzal el tudjátok csalogatni.

2013. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Szerintem ő az Érmelléki Kuglófember, csak már nagyon öreg :(
2013. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Bameg azért kell takarítani milyen kosz lehet nálatok ha a penész, életre kell? legközelebb rakj rendet a szobádban.
2013. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Mi meg a befőttnek összeszedett almát felejtettük még nyáron egy vödörben,és azóta már szétrohadt.Mikor megemeltem a vödröt hogy kiöntöm a gödörbe,egyszer csak előmászott a cefreember.
2013. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Ha nem állítjuk meg beborítja az egész univerzumot, és csak a vajda tud csapást mérni rá. Már Bantunégerek 1 csoportját is sikerült eltávolítani.
2013. szept. 30. 20:22
 7/34 A kérdező kommentje:

Hogyha nem látsz, de érzel szagot, penész mászik nyomtalanul. Érmelléki titkos lakon, itt él ő a penész kinek nevét nem mondjuk, mert rontást és átkot hoz. Ezzel riogatták az ősi cigány népek a gyerekeket.

Érmelléki penészember tudományos nevén (Mildewtoid).

2013. szept. 30. 20:29
 8/34 anonim ***** válasza:
#4 életre kell? Neki pont hogy nem kell, azért fújt rá penészirtót.
2013. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Igen, A Vajda nagyon nagy erővel rendelkezik, erről én is hallottam már. Szerintem azzal tudunk segíteni neki, ha átadjuk neki az erőnk egy részét, azzal meg tudja állítani. De csakis A Vajda!

Másnak semmi esélye A Penésszel szemben, úgy is mondhatnám, hogy a híres és rettegett MILDEWTOID-dal szemben.

2013. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Ha nem állítjuk meg eljön a Mártiusz Kurregulárisz Pondium! Ezt mindenképpen meg kell akadályoznunk!
2013. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!