Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok állandóan...

Miért álmodok állandóan tornádóval? Mindig rossz érzéseket kelt álmomban.

Figyelt kérdés
Sőt ma még durvább volt. Előzmény: ha az ablakomból kinézek, eléggé közel van a szomszédunknak egy ilyen romos pajtaszerűsége. Álmomban kinéztem az ablakon, nagyon sötét volt az ég..két tornádót láttam az épület felett, amik egyesültek, egy hatalmas villám csapott le belőlük, és az egész épület egy pillanat alatt lángra kapott.. és nagyon féltem. A húgommal voltam, azt nem tudom, hogy ő félt-e, de én nagyon. Lihegve keltem fel, borzalmas volt...:S (Nem ettem semmi nehezet lefekvés előtt egyáltalán)
2011. jún. 18. 11:05
 1/6 anonim válasza:
vagy hallottál valamit a tornádókrol a tv-ben, utcán, akár ugy is hogy nem saját akarattal, hanem figyelmen kivül hallottad, és ezért álmodtál tornádokkal
2011. jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Indulatok elszabadulása, váratlan helyzetek felismerése!
2011. jún. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
vagy csak rajongsz a meteorológiáért és szereted a viharokat
2011. jún. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Félsz a tornádótól? Akkor azért, mert a szorongásod ebben "ölt testet"
2011. jún. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen amúgy, félek tőle..:S Az már csak elméletben igaz, hogy Magyarországon nem alakulhat ki, előző évben is volt bőven! És attól félek, hogy a nagy nehezen felépített házunkat egyszer csak lerombolja, vagy valakinek családból baja esik...:(
2011. jún. 19. 12:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor ennyi:) Félted a házadat, félsz a tornádótól, álmodtam tornádó lerombolja a házat

Próbálj inkább arra gondolni, hogy most már kész a ház és csomó jó élményetek lesz hozzá (meg örülj neki, hogy ha nehezen is de tudtál építeni egy házat. én nagyon szeretnék, de szerintem soha nem fogok tudni)

2011. jún. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!