Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek elfog hagyni?

Szerintetek elfog hagyni?

Figyelt kérdés
Tegnap véletlenül elpukiztam magam. Én nem térek észhez azóta meg ő sem. Az ominózus pillanat óta nem beszél hozzám. Biztos mérges, meg volt is, mert furcsán vette a levegőt meg még a szeme is könnyezet! De még mindig.. csak nem akarom kinyitni az ablakot, mert nem fizettem be a csekket két hónapja.. és na... hideg van. Szóval nem gondoltam, hogy ilyen dologért még sírni is fog. Annyira érzékeny. Remélem azért nem volt túl büdös.. én nem éreztem mert valami vírust elkaptam. :S De próbáltam úgy csinálni mintha csak köhögtem volna. Azt mondtam neki nagyot korgott a gyomrom és éhes vagyok. Pedig az nap bezabáltam egy vödör babot. Mert nem volt kedvem főzni és a nagy kupi tetején találtam meg ezt a múlt heti bablevest... gyorsan felmelegítettem neki azt mondtam, hogy ma főztem. Annak sem éreztem a szagát remélem jó illatú volt, mert amit találtam beledobtam. Tudjátok kicsit feltúrbóztam. Szerintem nagyon jól főzök. Na mindegy. Végülis ő nem evett, mert állítólag sokat evett előtte. Nem értem... soha nem akar nálam enni. Na mindegy. Szóval ez egy tiszta szerelem meg én soha nem hazudnék neki semmiben, annyira szeretem. Szóval szerintetek elhagy?? Végülis nem is olyan vészes egy puki!! Nem? Vagy de? Vagy nem? Kérlek gyorsan válaszoljatok, mert hasmenésem van.. és éppen a szomszédnál vagyok! Marinál!!! légyszi! köhi!
2009. nov. 8. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért sírt, mert csípte a szemét, te szemét xD
2009. nov. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

XD

Az biztos, hogy nagy dilemmák viaskodnak a fejében az ominózus eset óta. Nem tudom, nem tudnád az egészet valahogy visszaszívni?


Mentsd, ami még menthető!

2009. nov. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Ótejóég, én tényleg ismerek egy ilyen csajt! :D
2009. nov. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem keres... most nem tom mi van? XD nagyon félek.. most már remegek is... annyira félek, hogy elveszítem! És mi van ha megbocsát? És megint elpukizom magam ismét? Akkor? Én belehalok.. :( :S Valaki tudna ajánlani valamit?
2009. nov. 8. 12:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Jesszus most derült ki, hogy Mari néni leszbikus! Ezt nem hiszem el!!! Mindig csak a gondok! Elmondtam neki is mi történt. De ő azt mondta lyányom jobb kint mint bent. És ha ő ezt nem érti meg, akkor menjen a puki szelével! :S Erre megsimogatta a hátam, hogy mellette nyugodtan csinálhatok bármit... ő is beszálna a játékba! De hát én szeretem Pistát!! :( :(
2009. nov. 8. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!