Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már megkapott, elfog hagyni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már megkapott, elfog hagyni?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 hete vagyunk együtt, és tegnap lefeküdtünk.

Szűz voltam. Nem kényszerített, én is ugyanúgy akartam.

Tulajdonképpen már egy éve ismerem, minden nap beszéltünk, április óta kavargattunk buliban is...

Most viszont elkezdtem félni... mi van, hogy ha megkapott és ezután már nem fogok neki kelleni? Nem ilyennek ismertem meg, csak már annyi ilyet olvastam, hogy komolyan megijedtem... Ma megy bulizni, kérdezte tőlem, hogy nem baj-e. Mondtam neki, hogy dehogy baj, menjen nyugodtan, neki is megvan az élete, de a nőket hanyagolja.

A válasz annyi volt, hogy ne aggódjak.

Szerintetek? csak értelmes válaszok érdekelnének. köszi szépen :)

L18


2010. aug. 14. 16:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ezért elhagyna, akkor ne is bánd mert egy szemét dög.
2010. aug. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó tudni, hogy nem kényszerített :)
2010. aug. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
meg még azt akartam elmondani, hogy szex közben is nagyon figyelmes volt, kérdezgette, hogy fáj-e, hagyjuk-e abba, szóval nem volt durva velem meg semmi.
2010. aug. 14. 16:10
 4/16 anonim ***** válasza:

nyugodj meg:)

szerintem nem akar téged elhagyni..amiket irtál ugy jön le, hogy szeret téged.

és amiket meg olvasol némelyik butaság..de vannak olyan pasik is akik kihazsnálnak..

2010. aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
veled fog maradni, hidd el nekem :) már ismertétek egymást. ha csak d.ugás kell neki akkor van idegen csajjal teszi meg. :)
2010. aug. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha valóban olyan mint ahogy mondod (hazudni nics okod), akkor nincs mitől félned!
2010. aug. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

köszönöm:$

azért jöhetnek még válaszok :))

2010. aug. 14. 18:45
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
szerintem csak 1 alkalom volt :D el ne hidd már hogy a buliba nem fog semilyen csajra ránézni :D
2010. aug. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem ismered igazán, nekem az jön le. Nem világos előtted, mennyire felelősségteljes a barátod, és mit tart (tart-e egyáltalán valamit) a hűségről. Úgy látom, igen fontos kérdések még csak szóba se jöttek nálatok. Szerintem a kapcsolatotok nem volt még érett a szexre (ez nem az együttjárás hosszától függ, hanem az elkötelezettség mértékétől, a felek gondolkodásának komolyságától, agyi érettségtől).


Azért ne ess kétségbe. Semmiképp se kezd "fogni" a srácot, mert menekülőre foghatja. Ha megoldható, ne legyen benned félelem. A kérésed, miszerint a lányokat hanyagolja, már a félelemből és egyfajta bizalmatlanságról árulkodik. Nekem nagyon rosszul esett volna, ha a párom hasonló szituban megkért volna, hogy a fiúkat hanyagoljam. Erre még meg kell engem kérni? Hát mi vagyok én szerinte?

Mai világunk másfelé hajt minket, de egy nőnek a szex akkor igazán teljes, ha biztonságban tudhatja a kapcsolatát, amiben szexel. Te is ilyen lány vagy, ami teljesen természetes. Az a természetellenes, ha valakinek mindegy milyen minőségű kapcsolatban zajlik a szex, csak jólessen.

Egyébként hány évesek vagytok?

2010. aug. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A barátod is szűz volt?

Ha igen, biztosan nagyon értékeli, hogy te neki adtad magad.

2010. aug. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!