Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Directionereknek szól a...

DirectionerGirl4ever kérdése:

Directionereknek szól a kérdés nemkérek utálkozást! ;) kérlek olvassátok el tudom h hosszú lett "kicsit" :D Aki olvasott ilyet v hasonlót linkeje!?

Figyelt kérdés
Csak annyit h valaki segítsen nekem kérlek titeket!? Aki szokott Larry-s blogokat olvasni ez elsősorban azoknak szól! Elvesztettem egy bolog ameddig olvastam naggyából ezvolt: az elején megismerkedtek összejöttek. Aztán Louis elköltözött és ígérte h visszajön de nagyon sokáig nemjött. Ezért Harry elévett egy llányt és vele élt. (benne voltak a többiek is de az nemlényeg) aztán egyszercsak visszajött és Haz felvolt háborodva leakarta szúrni. De Louis leszúrta magát és meghalt Harry feleségét meg az exe elrabolta. Ennyit tudok belőle és sehol sem találom a blogot!! Nemvagyok Larry Shipper!!

2013. okt. 9. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
ez nem vicces...mért a humorba van?
2013. okt. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Azt hiszem erre gondolsz, tessék: [link]
2013. okt. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igen erre köszönöm szépen!! :) :*

és azért ittvan mert gyorsan kellet választanom valamit nemértem rá és már kivoltam akadva nemtetszik nemkell a véleményed!!

2013. okt. 12. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!