Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Rajtam kívül tényleg MINDENKI...

Rajtam kívül tényleg MINDENKI irodában dolgozik?!

Figyelt kérdés

Valahányszor felmegyek a netre, vagy kinyitok egy újságot, és munkahellyel, munkával kapcsolatos cikket, tesztet találok, azok mindig irodai munkásoknak szólnak. "Mit vegyél fel az irodába?" "Hogyan viselkedj az irodában?" "Milyen az irodád - megmondjuk, ki vagy!" "Hogyan kezeld a stresszt? Jógázz az irodában!" "Unatkozol a munkahelyeden? Tedd egyénivé az irodádat!" "Hogyan egyeztesd a családot a munkahelyeddel? Vidd be a gyerekeidet az irodába!" stb.

Ez őrület... :-)

És mi a helyzet a többiekkel? A szakácsokkal, varrónőkkel, sofőrökkel, építőmunkásokkal, gyári dolgozókkal, pénztárosokkal, mentősökkel meg a többi, nem irodában dolgozó, de azért hasznos, becsületes munkát végző emberekkel?

(Vagy lemaradtam volna valamiről?! Manapság már ők is mind irodában dolgoznak?! :-D)



2013. okt. 22. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2013. okt. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kb.ez jön le,mi ilyen kihalófélben lévő trógerek vagyunk.
2013. okt. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a melóhelyem kamu,igazából álcázott rezervátum?Mindenhol kamerák vannak,lehet,hogy valami természetfilm adón mutogatnak:)
2013. okt. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert erről lehet cikket írni. Egy szakácsnak, szállodai takarítónak, hentesnek, kőművesnek nem lehet munkahelyi öltözködéssel, dekorációval kapcsolatos tanácsokat adni: szakácsnak mit mondjanak? Húzd fel a ruhát amit adnak. A konyhát meg nem alakíthatja át a feng shui tanácsai szerint.

Unatkozás: általában az irodai munka az, amikor sokszor van üres járat, az ember ül a gép előtt és nincs annyi munka. A hentesnek mit mondjanak? Ülj le és várj. Addig darálj le egy fél bocit.


Vidd a gyerekeid az irodába: a varrónő biztonsági okokból nem viheti be, az építő munkás sem, gyári dolgozó és pénztáros dettó.

Az iroda az egyetlen hely, ahol baleset nem érheti őket és nagy kárt sem tudnak tenni.

Úgyhogy semmi lenézés nincs benne, csak gondold magad az újságíró helyébe: tegyük fel, hogy azt mondják neked, hogy a divat rovatba kéne egy két oldalas cikk fotókkal, hogy hogyan jelenjünk meg a munkahelyünkön.

Miről tudnál többet írni és több képet betenni?

A szakácsokról, a kőművesekről, a hentesről, a mekis dolgozókról? Egy mondat: felveszed amit adnak.

Vagy az irodai dolgozókról, akiknél a strandpapucs és a nercbunda között szinte bármi lehet?

2013. okt. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Én agysebész vagyok. Amúgy én operáltam ki az agyad majd rendelési időbe gyere be érte.
2014. ápr. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én amúgy a kérdezővel értek egyet. A női magazinok is mind irodában dolgozóknak készültek.
2017. nov. 15. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!