Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek jó lett?

Szerintetek jó lett?

Figyelt kérdés

:D Sziasztok ezt a történetet unalomból tanáltam ki! hehehe Nagyon hülyeség olvassátok el!



Bakancs jános.



Komedia kategóriába is sorolhatnám



Történetem egy Bakancs János nevû férfiról szól, aki az életét a kisfaludipusztán élte le!



Háj, elsô szavaim azzal kezdôdnek, hogy hogyan is született meg Bakancs jános.. Hát János születésekor még az ég is be volt borúlva. Mikor kiráncigatták az anyjából, nem a kis jános sírt fel hanem az orvos, hiszen akkor még olyat nem látot.János olyan csúnya arcberendezéssel született, hogy hókuszpók mellette top modell. Szóval ahogy felcseperedett a gyerek úgy minél rondább lett, hát még mikor az orvos kiírta neki az a Páwa szemüveget, óó Csodálatosan festett benne.. János nagyon büdös gyerek volt. Mindig mikor szarni járt a kinti Deszka WC-be, sosem törölteki rendesen a seggét, újság papírral, hanem inkább hagyta odaszáradni a szart! A Szagg áradt belôle mint ha leöntötték volna szardínia és záptojás keverékével. ô nem ismerte az evôezközöket kézzel ett! Há most mé ne? Ha nem? de!Szóval össze kötve a szavat, János az iskolában, kb 5-méterrel mindenki odébb ült tôle, mert olyan büdös volt, hogy az osztálypénzt illatosítóra gyüjtötték! Az még hadján, hogy Csúnya és "Büdös" volt. De olyan buta is volt, mint egy döglött kecsle! Mindig azon töprenget, hogy amikor az este feküdt az ágyra, és a csillagokat bámulta, azon gondolkozott, hogy hova lett a tetô... Ô nagyon különös egyéniség volt. Legnagyobb élménye az volt, hogy amikor a szép ápolatlan pattanásos testére egy nô nyúlt, de azt is azzal az ok-al, hogy idézem."hé jani, veszed le a mancsod a melleimrôl". Erre jani azt mondta, hogy ez "fantasztikusz volt" úgye még nem beszéltem arról, hogy hogyan is beszélt? Hát mindent Sz-betûvel mondott.. János nagy álma az volt, hogy egy fodrássz legyen! Hmm Fodrás ilyen szaggal? De mindegy!János mikor fésüt látott, mindig arra gondolt, hogy ô fodrász akar lenni.



Befejezésként annyit írnák le, hogy János tanált magának egy ugyanolyan büdös és orbitálisan csúnya nöi személyt, hogy Frankeistein és felesége melletük Rómeó És julia voltak! Hát Született neki két büdös kölök akik Hm az apjukra üttek..



Hát ennyi lett volna, ha szeretnéte többilyen hülyeséget akkor kommentbe írjátok le!



Kommenteljetek -e hülyeségre! :D :D xDDDD



2013. okt. 29. 15:47
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Hát őszintén megvallva volt benne 1-2 jó "poén".

De szerintem egáltalán nem volt vicces.NÉhol felesleges szólások.Nincs benne igazi csattanó.Igazából nekem személy szerint egy viccben nem csak vicces szavak vannak.Hanem egy logikus csatttanó a végén.Ami lehet kicsit nehezebb humor, és nem mindenkinek esik le, de ott van.

Ez számomra csak egy történet volt "vicces" szavakkal.

2013. okt. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

így igaz!

xD

2013. okt. 30. 11:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Vastyúk is talál szeget.
2013. okt. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!