Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek mi lett volna, ha...

Szerintetek mi lett volna, ha Potter anyja Python professzort választja. Túléli? Esetleg Harry még jobban kedvezményezett lett volna?

Figyelt kérdés
Bla,bla,bla.Mert a végén kiderül,hogy az a csibész Python is nézegette az anyját,gondolatban biztos "meg volt" neki
2013. nov. 3. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor J.K. Rowling valószínűleg nem lenne most milliárdos.
2013. nov. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

1. Okoskodsz. Python?? Angolul Snape, magyarul Piton.

2. Potter anyja: Lily Evans , esetleg.

3. A csibész Python is nézegette.... Mi van? Piton egy hős, nem csibész. Nézegette: több évtizeden kersztül szerelmes vol Lilybe!

2013. nov. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Okoskodni nem ebben a témakőrben illik.

angolból nulla vagyok,az eredeti szereposztást sem ismerem.A magyar úgy ahogy megy.

2013. nov. 4. 17:19
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja,"Kőr".Rövid ö,tudom.
2013. nov. 4. 17:20
 5/7 A kérdező kommentje:

Fantáziátlanok.Ezó-ban tegyem fel a kérdést?

A Potter anyját akkor is el akarta kapni a hős profeszor.Ha tőle van,akkor nem szemüeges,stb.stb.

2013. nov. 6. 07:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Én csak annyit mondtam, hogy Piton nem megb*ni akarta Lilyt, hanem szerette és ez volt neki a fontos. Ha meg Harry Potter nem Jamestől született volna, akkor valszeg nem harry és nem potter lenne. Jah, és nem létezne a könyv.
2013. nov. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha érdekel a téma olvass severitust! Nagyon sok remekül kidolgozott story van.
2013. dec. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!