Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Colt python .357 vs desert eagle?

Colt python .357 vs desert eagle?

Figyelt kérdés
Melyik tetszik jobban?
2011. márc. 28. 17:58
 1/5 soldierdan ***** válasza:
Colt python.
2012. máj. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Deagle hatásosabb, bár a Colt-nak jó hangja lehet ha megpörgetik a tárat. Viszont ha már 6 golyós (forgótáras) akkor inkább .44 Magnum (tudom nincs sok különbség a magnum és a colt között, de még is)
2012. okt. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 soldierdan ***** válasza:
.44 magnum az nem lőszer típus ?
2012. okt. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Balduin válasza:
Deee igeen 3-as és 2-es a .44-es Magnum az egy lőszerfajta akárcsak a .357 Magnum. Valamint az hogy Colt az egy cég és az hogy Colt Python az a fegyvernek a neve ami a cégnévből és a modellnévből vagy számból áll. Példaként akkor: Smith & Wesson(cégnév) Model 500(modell név és szàm) kaliber és lőszerfajta pedig: 500 S&W. Visszatèrve az eredeti
2014. aug. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Balduin válasza:
...upsz rányomtam az elküldésre XD Na szóval válaszolva az eredeti kérdésre: Mindkettő nagy, masszív fegyver, kaliberükből adódóan nagy átütőképességűek, ami engem egy maroklőfegyverben nem annyira vonz. Viszont. Nagyon szép fegyverek, tervezésük páratlan és hát ha megkínálnának eggyel, nem utasítanám vissza. Nos, melyik tetszik jobban? A Python, -revolver- ebből adódóan könnyebb kezelni mint egy pisztolyt, viszont a visszarúgása nagyobb. A Deagle biztonságosabb de nagyobb és kicsit nehezebb kezelni. Mindkettő tölthető .357 Magnum lőszerrel. Tehát inkább Python mert revolverben jó a nagy viszont ha öntöltő pisztolyt nézünk, nem annyira kezelhető jól a nagy méret.
2014. aug. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!