Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen viccet, humoros mondato...

Milyen viccet, humoros mondatot-szót (ilyesmit) hallottál utoljára?

Figyelt kérdés
Barátod/nőd vagy bárki esetleg rosszul fejezte ki magát s humoros volt! - kisgyerek kiejtése stb.....
2009. nov. 15. 22:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

Hát egy japán barátom itt él Magyarországon, és eléggé töri csóri a magyart, és amikor mondtam neki hogy "befolyásolja", akkor kérdezte, hogy "ki?mi?hová folyik?" meg nem tudja az igék után tenni a személyragot, hogy megvédEM, kiteszEM, beszélEK, ilyesmi. És aranyos meg vicces, amikor olyanokat ír, hogy "beledobtak a konténerbe mindig a biciklimmel együtt, mert én nem tud megvéd magam" meg ehhez hasonló dolgok :D (mert ez sajnos megtörtént vele, az meg már más dolog, hogy miért ^^;;)

Szóval a külföldiek magyarjánál jobb nincsen! :D

2009. nov. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
köszi hogy írtad! Épp ilyenre gondoltam!
2009. nov. 15. 22:54
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Egyetértek! A kulfoldiek magyarjánál nincs jobb, nekem szinte csak kulfoldi barátaim vannak...:)
2009. nov. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
írj te is róluk!
2009. nov. 15. 22:57
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
budapest helyett budipest:D
2009. nov. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

előző válaszoló:


Meg nem szereted ha a turisták összekeverik Budapestet Bukaresttel mi? :D

2009. nov. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

hát az előbb anyuval folytatott párbeszédem XD

Anyu bejött ésmegkérdezte hogy hol az orcsepp?(én azt értettem hogy papucs)

erre lemutattam a földre mondom nemlátod ittvan)(gyakorlatilag lebas.ztam h vaksi) :D:D

erre leül az ágy szélére..az orrcseppet keresem,a papucsoamt tudom hogy holvan :D

ha ez humorosnak számít..az biztos hogy én szakadtam rajta :D:D

2009. nov. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
persze hogy annak számít
2009. nov. 15. 23:03
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. a piacon a hálós mandarin helyett mindig azt olvasom, hogy halálos mandarin. :)

Ma a fiktív szó nem jutott eszünkbe az étteremben, mondtunk már mindent: mikulatív, fikulatív, effektív, objektív, nonfiguratív, stb, mire eszembe jutott. Hangosan röhögtünk az étteremben :D

Pénteken meg Prágában voltunk, és kérdeztem páromat, hogy ha olyan zseni, tud csehül köszönni meg elköszönni meg anyázni (épitőiparban fontos :P), akkor hogy van az csehül, hogy busz? Kérdeztem: Talán buszova? Ezen röhögtünk fél órát.

Meg a drogkereső kutyák jöttek szóba a határnál, és amikor a benzikúthoz étünk, még mindig erről beszéltünk, erre nem valami fehér port döntött ki egy nő egy konténerből épp a parklóban? Na, akkor ezen is szakadtunk :D

Nyáron meg a kínai kajáldában megmelegítette a kajámat a kínai csaj, aszongya nagyon meleg van. Mondtam, hogy hát eléggé. Erre azt mondta, hogy elnézést kér. Nézek rá, mondom mért kér elnézést, ha süt a nap nyáron és nagyon meleg van. Erre leesett, hog úgy értette, hogy túl meleg lett a kaja, túlmelegítette a mikróban :P Meg mindig mondják a csípős kajára, hogy cipósz :D Cukik :D

20/L

2009. nov. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%

Ma aszonták a tévében, hogy itten remekül működik a szociális háló és demokrácia van. De jót röhögtem rajta

:o(

2009. nov. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!