Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A Geszti Péter melyik földönkí...

A Geszti Péter melyik földönkívüli fajcsoporthoz tartozik?

Figyelt kérdés

Kis szürkék, Magas szürkék/fehérek, Gyíkemberek, Szíriusziak, Annunakik, Telosziak, Andomédaiak csoportjába?

Néztem az X-faktor adását, de egyébként előtte is már furcsa volt, főleg az arca miatt, gondolom valamelyik al-fajtába tartozik..

Ti melyikre tippelnétek?



2013. nov. 10. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ahhoz amihez Pataki Attila is! :D
2013. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a gyíkembereket ismerem. De úgy tudom hogy azok általában a politikusok bőrét szokták magukra ölteni!
2013. nov. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szűkül a kör akkor.. xD
2013. nov. 11. 07:38
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem x-fucktoidi
2013. nov. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Valami zsidó-elfuserált vámpír féle lehet...;D
2013. dec. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
tudtátok hogy geszti péter fent van a gyakorikérdéseken?
2014. júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mér,te vagy az? ;D
2014. júl. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ez abszolút nem humoros kérdés! Mért kell bántani gy tehetséges embert csak mert szerinted nem olyan szép?! Habár szerintem egy kifejezetten jóképű és helyes pasi :3 mondjuk én a legnagyobb rajongója vagyok, de mondjuk ha ettől megpróbálok elvonatkoztatni, akkor sem értem miért gondolják sokan így. (mondjuk azt pláne nem mért kell ebből Gyakorikérdéseken "humort" faragni) De mondjuk azt hogy talán a bőrére mondjátok, hogy nem szép (bár szerintem az is tök cuki) de még mindig ott van az, hogy jóképű, stílusos, jó a haja, jó a hangja és elképesztően tehetséges! Szóval arra akarok kilyukadni, hogy ez a kérdés egyáltalán nem humoros!!! És most hiába fogtok ilyeneket írta, hogy : "Hogy gondolhatod, hogy jóképű" meg ilyenek, ez a véleményem és nem fog megváltozni!
2015. júl. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 tuman ***** válasza:
Undoroid fajhou.
2016. szept. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Ay carramba! ***** válasza:
#8 Jaaj, ne legyél már olyan hirtelen!
2017. márc. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!