Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tényleg léteznek földönkívüli...

Tényleg léteznek földönkívüli lények? Ha igen ők tényleg ellátogatnak ide? Mit akarnak?

Figyelt kérdés
Néztem filmeket, olvastam interjúkat, láttam felvételeket, csak nehéz kiszűrni melyik csalás. Nem tudom kinek vagy minek higgyek.

2013. aug. 9. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik nagyon sulykolja, igazi, logikus, és egymásba kapcsolódó érvek nélkül, az kamu. Vagyis mind, ami arról szól, hogy köztünk vannak.


Más bolygókon pedig természetesen elég jó esély van rá, hogy vannak élőlények.

2013. aug. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A válasz attól függ, itt teszed fel, vagy az ezotéria UFO-kategóriájában. :)

Jelenleg az az általános vélekedés, hogy észlelhető távolságban nincsenek, ennélfogva nem is látogatnak ide, tehát nem akarnak semmit. De keveset tudunk a körülöttünk lévő világegyetemről, földönkívüli élet nyomaira ugyan még nem bukkantunk, de semmi nem zárja ki. De azok nem látogatnak ide.

A legtöbb földönkívüli észlelés amúgy egyszerűen megmagyarázható. (Nem mindegyik csalás, lehet egyszerű félreértés, pl. alvásparalízis vagy katonai kísérlet is.)

2013. aug. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk. Viszont rengeteg univerzum van, amiről sosem fogunk tudomást venni. (Véleményem szerint valahol van élet, de erre bizonyítékot sose találunk.)
2013. aug. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg vannak földönkívüli lények, feltehetőleg a mi galaxisunkban is vannak sokan, de ezt még nem sikerült bizonyítani. Lehet, hogy még egyikük sem ért el olyan technológiai fejlettséget, hogy idelátogathassanak. A sok ufós videó a youtubon meg mind csalás vagy tévedés.
2013. aug. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Szerintem léteznek, de ez csak az én feltevésem, de ezzel a gondolattal nem csak én vagyok így. Én szerintem azért is léteznek ufòk, mert ahogy azt láttuk már sok videòn meg képen, àm ezeket a jelenségeket nem most fedezték fel, nem tizedek vagy szàzadok évekkel ezelőtt, ezeket màr az őskorban fedezték fel, hisz a talàlt barlangokban, ahol egykor éltek is ősemberek, rajzolt ufòkat talàltak a barlang falàn, és ugye amit tudunk az ősemberekről, hogy ők mindig azt rajzoltak, amit làttak a sajàt szemükkel. Erről láttam is egy tudomànyos filmet, a màsik ilyen film amit làttam a fàraòk idejében volt. Hisz talàltak egy olyan piramist, aminek a belsejében ufòs falfestmények voltak, és az a piramis feledtébb érdekes volt és titokzatos, mert a tudòsok a mai napig nem tudjàk, hogyan épitették azt a piramist, mert nem olyan mint a többi, a belseje üreges, és a nagy szikla tömbök vagy agyag tömbök akkoràk voltak, hogy egy ilyen nagy tömböt is nagy létràval lehetne megmászni, ésez csak egy a sok szàz vagy ezer közül, és ami kérdés hogy hogyan tudtàk volna ezeket a több tonnás sziklàkat egymàsra tenni az emberek, és főként hogyan hogy be ne omoljon a piramis? Ezzel kapcsolatosan azt feltételezik a tudòsok h azért is vannak festve belül az ufòk, mert lehet h segitettek az embereknek ezt megépiteni. De ez sajna még nem bizonyitott. Ès talàn nem is lesz. De a mai vilàgròl beszélve hogy sok ember lencsét làt az égen.... Ès hogy az mi?? Ez rejtély marad.. De ami szerintem biztos h léteznek, mert hisz az a szò h UFÒ, jelentése tàrgy nélkül nem érne semmit. Pl egy viràg is azért virágnak lett elnevezve, mert létezik és valaminek elkellett h nevezzék, egy ufò szòt sem ùgy talàlnak ki hogy az nem létezne.
2013. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Szerintem léteznek, de ez csak az én feltevésem, de ezzel a gondolattal nem csak én vagyok így. Én szerintem azért is léteznek ufòk, mert ahogy azt láttuk már sok videòn meg képen, àm ezeket a jelenségeket nem most fedezték fel, nem tizedek vagy szàzadok évekkel ezelőtt, ezeket màr az őskorban fedezték fel, hisz a talàlt barlangokban, ahol egykor éltek is ősemberek, rajzolt ufòkat talàltak a barlang falàn, és ugye amit tudunk az ősemberekről, hogy ők mindig azt rajzoltak, amit làttak a sajàt szemükkel. Erről láttam is egy tudomànyos filmet, a màsik ilyen film amit làttam a fàraòk idejében volt. Hisz talàltak egy olyan piramist, aminek a belsejében ufòs falfestmények voltak, és az a piramis feledtébb érdekes volt és titokzatos, mert a tudòsok a mai napig nem tudjàk, hogyan épitették azt a piramist, mert nem olyan mint a többi, a belseje üreges, és a nagy szikla tömbök vagy agyag tömbök akkoràk voltak, hogy egy ilyen nagy tömböt is nagy létràval lehetne megmászni, ésez csak egy a sok szàz vagy ezer közül, és ami kérdés hogy hogyan tudtàk volna ezeket a több tonnás sziklàkat egymàsra tenni az emberek, és főként hogyan hogy be ne omoljon a piramis? Ezzel kapcsolatosan azt feltételezik a tudòsok h azért is vannak festve belül az ufòk, mert lehet h segitettek az embereknek ezt megépiteni. De ez sajna még nem bizonyitott. Ès talàn nem is lesz. De a mai vilàgròl beszélve hogy sok ember lencsét làt az égen.... Ès hogy az mi?? Ez rejtély marad.. De ami szerintem biztos h léteznek, mert hisz az a szò h UFÒ, jelentése tàrgy nélkül nem érne semmit. Pl egy viràg is azért virágnak lett elnevezve, mert létezik és valaminek elkellett h nevezzék, egy ufò szòt sem ùgy talàlnak ki hogy az nem létezne. Ez olyan mintha én a semminek, egy nem létező dolognak adnék nevet, de ez magàban tök értelmetlen lenne. na de ha màr az is kérdés hogy miért jönnek a földre? Ezt egy ember sem tudja. Több milliònyi gondolat lehet erről
2013. aug. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Szerintem léteznek, de ez csak az én feltevésem, de ezzel a gondolattal nem csak én vagyok így. Én szerintem azért is léteznek ufòk, mert ahogy azt láttuk már sok videòn meg képen, àm ezeket a jelenségeket nem most fedezték fel, nem tizedek vagy szàzadok évekkel ezelőtt, ezeket màr az őskorban fedezték fel, hisz a talàlt barlangokban, ahol egykor éltek is ősemberek, rajzolt ufòkat talàltak a barlang falàn, és ugye amit tudunk az ősemberekről, hogy ők mindig azt rajzoltak, amit làttak a sajàt szemükkel. Erről láttam is egy tudomànyos filmet, a màsik ilyen film amit làttam a fàraòk idejében volt. Hisz talàltak egy olyan piramist, aminek a belsejében ufòs falfestmények voltak, és az a piramis feledtébb érdekes volt és titokzatos, mert a tudòsok a mai napig nem tudjàk, hogyan épitették azt a piramist, mert nem olyan mint a többi, a belseje üreges, és a nagy szikla tömbök vagy agyag tömbök akkoràk voltak, hogy egy ilyen nagy tömböt is nagy létràval lehetne megmászni, ésez csak egy a sok szàz vagy ezer közül, és ami kérdés hogy hogyan tudtàk volna ezeket a több tonnás sziklàkat egymàsra tenni az emberek, és főként hogyan hogy be ne omoljon a piramis? Ezzel kapcsolatosan azt feltételezik a tudòsok h azért is vannak festve belül az ufòk, mert lehet h segitettek az embereknek ezt megépiteni. De ez sajna még nem bizonyitott. Ès talàn nem is lesz. De a mai vilàgròl beszélve hogy sok ember lencsét làt az égen.... Ès hogy az mi?? Ez rejtély marad.. De ami szerintem biztos h léteznek, mert hisz az a szò h UFÒ, jelentése tàrgy nélkül nem érne semmit. Pl egy viràg is azért virágnak lett elnevezve, mert létezik és valaminek elkellett h nevezzék, egy ufò szòt sem ùgy talàlnak ki hogy az nem létezne. Ez olyan mintha én a semminek, egy nem létező dolognak adnék nevet, de ez magàban tök értelmetlen lenne. na de ha màr az is kérdés hogy miért jönnek a földre? Ezt egy ember sem tudja. Több milliònyi gondolat és kérdés lehet erről . Pl hogy talàn megnézik milyen a Földi élet, milyenek vagyyunk mi, vagy talàn az is lehet h valami alkalomra vàrnak, és azért jönnek a földre, hogy megtudjàk mikor jön el azaz idő.. Vagy ahogy írtàk az előbb is hogy lehet h a földhöz tartoznak csak nem akarjàk h az emberek megtudjàk h léteznek ezért csak titokzatosan bukkannak elő és akkor is csak az égen. Az is lehet h valami robotok vagy tényleg sokkal fejledtebbek mint mi
2013. aug. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Szerintem léteznek, de ez csak az én feltevésem, de ezzel a gondolattal nem csak én vagyok így. Én szerintem azért is léteznek ufòk, mert ahogy azt láttuk már sok videòn meg képen, àm ezeket a jelenségeket nem most fedezték fel, nem tizedek vagy szàzadok évekkel ezelőtt, ezeket màr az őskorban fedezték fel, hisz a talàlt barlangokban, ahol egykor éltek is ősemberek, rajzolt ufòkat talàltak a barlang falàn, és ugye amit tudunk az ősemberekről, hogy ők mindig azt rajzoltak, amit làttak a sajàt szemükkel. Erről láttam is egy tudomànyos filmet, a màsik ilyen film amit làttam a fàraòk idejében volt. Hisz talàltak egy olyan piramist, aminek a belsejében ufòs falfestmények voltak, és az a piramis feledtébb érdekes volt és titokzatos, mert a tudòsok a mai napig nem tudjàk, hogyan épitették azt a piramist, mert nem olyan mint a többi, a belseje üreges, és a nagy szikla tömbök vagy agyag tömbök akkoràk voltak, hogy egy ilyen nagy tömböt is nagy létràval lehetne megmászni, ésez csak egy a sok szàz vagy ezer közül, és ami kérdés hogy hogyan tudtàk volna ezeket a több tonnás sziklàkat egymàsra tenni az emberek, és főként hogyan hogy be ne omoljon a piramis? Ezzel kapcsolatosan azt feltételezik a tudòsok h azért is vannak festve belül az ufòk, mert lehet h segitettek az embereknek ezt megépiteni. De ez sajna még nem bizonyitott. Ès talàn nem is lesz. De a mai vilàgròl beszélve hogy sok ember lencsét làt az égen.... Ès hogy az mi?? Ez rejtély marad.. De ami szerintem biztos h léteznek, mert hisz az a szò h UFÒ, jelentése tàrgy nélkül nem érne semmit. Pl egy viràg is azért virágnak lett elnevezve, mert létezik és valaminek elkellett h nevezzék, egy ufò szòt sem ùgy talàlnak ki hogy az nem létezne. Ez olyan mintha én a semminek, egy nem létező dolognak adnék nevet, de ez magàban tök értelmetlen lenne. na de ha màr az is kérdés hogy miért jönnek a földre? Ezt egy ember sem tudja. Több milliònyi gondolat és kérdés lehet erről . Pl hogy talàn megnézik milyen a Földi élet, milyenek vagyyunk mi, vagy talàn az is lehet h valami alkalomra vàrnak, és azért jönnek a földre, hogy megtudjàk mikor jön el azaz idő.. Vagy ahogy írtàk az előbb is hogy lehet h a földhöz tartoznak csak nem akarjàk h az emberek megtudjàk h léteznek ezért csak titokzatosan bukkannak elő és akkor is csak az égen. Az is lehet h valami robotok vagy tényleg sokkal fejledtebbek mint mi. Szòval maga a kérdést sem tudjuk, nem hogy a vàlaszt. De az is kérdés hogy talàn valakinek van bizonyitéka a létezésükre? Semmi sem kizàrhatò :)
2013. aug. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"ugye amit tudunk az ősemberekről, hogy ők mindig azt rajzoltak, amit làttak a sajàt szemükkel"


Már ez magában poén. De kérlek, bizonyítsd ezt az állítást, én ezt eddig nem tudtam. Az is érdekelne, hogy szerinted mikor is jelent meg a fantázia.


Ezekről a barlangrajzokról is érdekelne hiteles kép, videó. És itt nem arra gondolok, amikor egy gagyi "dokumentumfilmben" homályosan beúszik oldalról egy kép. Helyszíni nagy felbontású képek több szögből, ha videó akkor minimum hd, jól megvilágítva kézremegés nélkül.


Az pedig, hogy ha valaminek neve van, akkor létezik is, hatalmas butaság. Az meg főleg, hogy tárgyi dolog is tartozik hozzá.

Elég csak egy scifi vagy fantasy könyvből/filmből venni egy nem létező dolgot.

2013. aug. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én a földönkívüliekkel úgy vagyok hogy míg én a saját szememmel nem láttam egyet sem,addig nem vagyok benne biztos hogy léteznek.Mi csak a saját naprendszerünket ismerjük valamennyire.De a világűr végtelen,vannak más naprendszerek is.Biztos több milliárdszor milliárd kilométerre van egy olyan bolygó ahol kialakult az értelmes élet.
2013. aug. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!