Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elegem van a macskámból, az...

Elegem van a macskámból, az elmúlt hetekben már hetedjére ette meg a hűtőből a kekszes joghurtot, és az erdei gyümölcsöst meg mindig otthagyja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egész két hete kezdődott, amikor hajnali kettőkor csörömpölést hallottam a konyhából. Épp egy jó könyvet olvastam, a 101 Uses For A Dead Cat-et. Szóval kimegyek a konyhába, és látom hogy a macskama hűtőmben eszegeti a kekszes joghurtomat. A kedvenc fajtamat!!! És ez egy héten keresztül zsinórban minden nap lejátszódott!! Arra gondoltam , megölöm Vonatot (így hívják a macskát), és a 101 tippből felhasználóm valamire.

2013. nov. 11. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor már félig kész is van a joghurtos macskasaláta.
2013. nov. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Valahogy támaszd ki a hűtőajtót, hogy ne tudjon hozzáférni a cica. Csak arra vigyázz, hogy amikor próbálkozik, akkor se csapjon nagy zajt, ha eldönti :)

Vagy ha észreveszed, hogy ott köröz, zavard meg/ el. Hátha egy idő után rájön.

Vagy adj neki belőle. Lehet, hogy te adod neki már nem lesz annyira érdekes :D

2013. nov. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kinyitotta a hűtőt ? xdddd
2013. nov. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Csak pár ötlet:


Kutya a hűtőben meglepetésnek.

Cseréld el a joghurtok tetejét, hátha megtéveszti a szöveg :)

Lakat a hűtőre

lakat a macskára :)

2013. nov. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!