Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szeretnék egy élient merre...

Szeretnék egy élient merre találok tenyésztőt?

Figyelt kérdés
Régóta álmom egy élien, egy ismerősöm azt mondta hogy már importálják őket az országba, és ha kicsi kortól nevelik akkor kézbe is szokhat, tudtok nekem segíteni merre találhatnék egy tenyésztőt?

2013. nov. 19. 17:36
 1/5 anonim válasza:
Mutass róla képet
2013. nov. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Csak importálták. Pár hónapja betiltották az importálásukat, ugyanis egyes példányokon az agresszió jelei kezdtek megjelenni. Kár értük, szerintem nagyszerű háziállatok lehettek volna belőlük. Gondolom sokuk szaporítóktól származik, ezért romolhatott meg ennyire a jellemük.
2013. nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


itt egy kölyök látható, szokásuk elbújni, itt épp előjött a tápjából, olyan aranyos kis mosolya van...

2013. nov. 19. 18:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha küldesz nekem egy tojást azt beültetem magamba és ha kikel, neked adom a bébit.
2013. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyolcadon az üzemanyagtöltő állomáson.
2013. nov. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!