Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ragdollt szeretnék venni de...

Little Roo kérdése:

Ragdollt szeretnék venni de nem találok. Valaki ismer egy jó tenyésztőt ajánlani? Vagy valakit akinél vannak eladó kiscicák?

Figyelt kérdés
Születés napomra szeretnék egy kis kandúrt és a szüleimen múlik minden de ha tudnék kiscicát konkrétat több esélyem lenne....
2012. márc. 28. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Így hirtelen.

Amúgy meg:


[link]

2012. márc. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy fogsz találni olyan kennelt, ahol most vannak kiscicák, de nagy valószínűséggel már mind le vannak foglalva. Az ilyen kiscicáknak általában már előre meg van a gazdájuk, akik régóta várnak rájuk. Lehet szerencséd, ha több született, mint amennyire foglalást felvettek.
2012. márc. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, szerintem nehéz ügy lesz a szüleidet meggyőzni, mert egy ilyen cica nem 5 Ft, hanem több 10.000... És annak sem az alja, hanem inkább felfelé.

Szerintem ha nincsenek benne, akkor gondold át, nem-e lenne nagy győzelem már egy sima ingyen kapott házi cica is, vagy félperzsa, ilyesmi. Mindig vannak szép hosszú szőrű házicicák is, csak meg kell keresni, ki kell várni, nézelődni kell.

2012. márc. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amit az első linkelt egész jó tenyészetnek látszik. Ivartalanítva, törzskönyvvel, induló csomaggal és minden egyébbel. Megérné. Csak hát nem hoznak le túl gyakran almot, az utolsó tavaly nyáron volt... Nem lepődnék meg, ha már megszűnt volna a tenyészet, csak még él a honlap.

Írj nekik egy e-mailt, hogy érdeklődnél, mikor lesz alom, milyen színűek lesznek, mennyibe kerül a hobby cica... stb.

2012. márc. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Itt vannak eladó cicák:

[link]

De nem olcsók, a minőséget meg kell fizetni...

2012. márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm és tudom....úgy tippelem hogy olyan 80.000Ft forint környékén vannak de nagyon szimpatikus cicák és több fajta közül választottam ki igaz hogy minden cica egyéniség de ők elbűvöltek olyan gyönyörűek...
2012. márc. 31. 18:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Nézd, most találtam:

[link]

2012. ápr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

[link]

Az enyém innen van.

2012. ápr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem lenne egy kandúrkám eladó bár nem az elfogadott szín kategóriából, tehát nem a sziámi színű, de mielőtt anno megvettük utána olvastunk és létező szín (hasonló a brit cicákhoz)Nem tenyészteni vettük hanem kedvencnek így minket nem érdekelt. Meg kell válnom tőle mert a kislányom allergiás lett rá sajnos. 1 éves
2012. ápr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!