Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ki jelentkezne egy Trolltanfol...

Ki jelentkezne egy Trolltanfolyamra? :D

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy indítanék egy trolltanfolyamot, ahol az erre jelentkezők megtanulhatnák a trollkodás alapjait. Az első pár óra elmélet, aztán jöhet a gyakorlati trollkodás.

Oh és mindez igazán kedvező áron lenne. Ha elindulna ki jelentkezne rá?



#OKJ #tanfolyam #Master of Trolls
2013. dec. 5. 19:05
 1/8 A kérdező kommentje:

Amúgy én egy szakképzett, hivatásos troll vagyok, szóval tudok nektek egyet s mást tanítani.

(Ezen kívül még OKJ-s ufológus, kriptozoológus, loúlógus és Doctor Who szakértő is vagyok. Meg még sok más.....)


David Williams

2013. dec. 5. 19:34
 2/8 anonim ***** válasza:
"Invito trolltakony!" :D
2013. dec. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*bocsánat, de erről a kérdésről ez jutott eszembe, és gondoltam, mivel úgyis humor-kategória, akkor beírom:D:D Valaki Potternézés közben mondta:D:D:D:D Am, sztem én nem jelentkeznék, de mókás ötlet:D
2013. dec. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*ja és tudom,hogy nem olyan troll, hanem 'fórumbomlasztós':D :) :)
2013. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elintézed, hogy ne tiltsanak le emiatt, akkor adjunk nekik, savazzuk a népet rendesen.
2013. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elmarad a tanfolyam?
2013. dec. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Minek nekem tanfolyam? :D elég troll vagyok.. az egész házam egy kib*szott TROLLTARTÓ
2013. dec. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mivel nincsenek jelentkezők akik fizetnének érte, ezért sajnos igen. :(
2013. dec. 14. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!