Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitseg elestem.7 hetes...

Segitseg elestem.7 hetes terhes vagyok nagyot estem az oldalamra teljes erobol. Lehet valami baj? Elvetelhetek? Hamar jelentkezne a jele a vetelesnek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 10. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha terhesség során baleset ér akkor el kell menni minél előbb orvoshoz. Úgy írod elég nagyot estél, így én javaslok egy orvosi vizsgálatot a lehető leghamarabb. Okozhat e vetélést? Igen okozhat, de nem feltétlenül jár vetéléssel. Már "nagy "babád van megtudják nézni van e szívhang és, hogy nem e történt valami baja. Úgy is elehet vetélni, hogy szépen kitisztulsz, tehát vérzel. Úgy is elehet vetélni, hogy egyszerűen abba marad a baba fejlődése és elkezd meszesedni. És úgy is ellehet vetélni, hogy a baba felszívódik minden vérzés és nyom nélkül. Ha vérezni kezdesz egyértelműen rossz jel, de nem feltétlenül jár vérzéssel ha a babának baja lett, ezért kell az orvosi ellenőrzés. Amíg eljutsz orvoshoz mindenképpen pihenj sokat.
2013. szept. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el dokihoz mindenképp, ránéz a babára és ha nincs gond megnyugszol. Okozhat gondot egy ilyen esés.
2013. szept. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet belőle baj is meg nem is. De szerintem ennyi idős terhesen nem tudnak még mit tenni, mégha ne adj isten baj lenne.

Pihenj!

2013. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ugy estem el hogy a kislanyom rollerja mogottem volt es nem lattam. Raleptem es az oldalra kigurult velem egyutt. Azert irom mert valaki kerdezte uzenetben..

Szerintetek ha elvetelnek az esestol mar lennenek tunetek? Fajdalom, verzes stb.. Mennyi ido utan tudhatom biztosean hogy nem vetelek el az esestol konkretan...

2013. szept. 10. 21:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még 7 hetesen nem. Picike még. De azért nézesd meg orvossal.
2013. szept. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!