Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Csak én bírom a trollokat? :D

Csak én bírom a trollokat? :D

Figyelt kérdés
Trollok nélkül uncsi az oldi,én sokat röhögök rajtuk.hülye kérdés-trollok nem?:D

2013. dec. 7. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ejnye.
2013. dec. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 II.Dartheon ***** válasza:
igen, csak te bírod őket. néha egy-egy értelmes kérdést úgy összerondítanak, hogy csak na... bár a hülye kérdéseknél megértem őket, néha nekem is van sajna bunkó beszólásom.
2013. dec. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hat ha konnyuek akkor elbirom oket, de a hatam miatt nem szabad nehezet emelnem. :(


amugy birom oket csak neha olyanokat produkalnak, hogy mar a hajamat tepkedem...

2013. dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3# egy született trolllll vagy ott a pont xd
2013. dec. 7. 18:23
 5/6 anonim ***** válasza:

A trollok az oldal fenntartói, trollok nélkül már rég bezárt volna ez az oldal.

Mi trollok nagyon is szerethetők vagyunk, a hülyeségeinkkel felvidítjuk az embereket, szóval nagyon sokan bírják a trollokat.


Ja amúgy, ha valaki szeretne troll lenni az nálam jelentkezhet egy trolltanfolyamra.


Üdv, David Williams - ufológus, kriptozoológus, loúlógus, Doctor Who szakértő és hivatásos troll

2013. dec. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is bírom őket. Üdv, Jigsaw cukrosbácsi ufológus kanálhajlító és még sok más kamu diploma.
2013. dec. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!