Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hol vehetem át a nyereményt?

Hol vehetem át a nyereményt?

Figyelt kérdés

Kaptam egy levelet, de nem írják, hol lehet átvenni a nyereményt.



Dear Mister/Madam


Én lenni neked csinálni beléd boldogság. Nagyon nagy élvezet. Nekem vagyok legnagyobb Bank vezérizgatója Urugvai. Mi most csinálni hatalmas nagy szar üzletet. Tökünk (hogyan magyar tökünk vagy tökénk) let háromszázszoros. Egy részét kisorsoljuk. Lenni te is boldog. Nagyon. Kisorsoltuk IP címedet.

Most én helyezek beléd nagyon nagy boldogság. Ezt én is élvezem. Nagyon nagyon jó lesz.

Nem kell semmit tenned. Ez a pénz neked már jár. Hogy átvehesd a nyereményt, gyere belénk Urugvai. Van itten az a guano. Azt kell csak eltakarítani. Alig 300 km szar. Ha készen vagy, már jó neked. Gyere bele bankba, hogy nyereményt kapj. Nagyon nagy nyeremények! Használt nyalóka, gumikacsa, önműködő vízdaráló, bólogató plüss tingrincs.


Szerintetek mit tegyek? Mennyibe kerülne a repülőjegy?


2013. dec. 13. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Magyarországon nálam átveheted.
2013. dec. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Kecskemét-Helvécia autóbusz vonalon átveheted.
2013. dec. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!