Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Feleségül vehetem a Barátnőmet?

Feleségül vehetem a Barátnőmet?

Figyelt kérdés
A barátnőm még csak 17éves. Én meg 18. Iskolába járunk még. Mi kel ahhoz hogy feleségül vegyem??Illetve szülő bele egyezés kel ?Írjátok meg hogy is megy ez az egész.
2011. szept. 5. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek még nektek? Majd ha kijártátok azt iskolát és munkát is találtatok + a szülők is beleegyeznek, persze lehet titokban is vagy nek kötelező őket megkérdezni. mert lehet hogy beleegyeznének anélkül.
2011. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem később örűlnének neki a szülők is.
2011. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De lehet akár most is, csak elég nehéz lessz így.
2011. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pyronka ***** válasza:
ha csaj vagy akkro gondok lesznek,de ha pasi akkor nem.Kérd meg ,kb 1 év mire megtervezi az esküvőt,s akko má minden okés:D
2011. szept. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy bírom az ilyen válaszokat! Nem tudom minek kel lenézni az olyan fiatalakat akik tényleg szeretik egymást és már több éve együtt vannak mint mi is.Ha már tehetnénk össze is költöznénk.De én nem ezt kérdeztem hogy még korai e vagy sem már bocsánat nem erre vagyok kíváncsi.Hanem arra hogy fiatalon feleségül e vehetem ..és hogy,hogyan működik ez az egész dolog.
2011. szept. 9. 05:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!