Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez mennyire illegális?

Ez mennyire illegális?

Figyelt kérdés

Ha holnap délután bemegyek a TESCO-ba 18. századi brit vöröskabátos ruhában, egy bögre teával táncolva, és közben azt éneklem "Hej, de szeretik a britek a meggyet!"

Ebből lehet valami bajom? (komoly kérdés!!!)



#Tesco #tea #UFO #brit #meggy #illegális tevékenység
2013. dec. 15. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha felrakod YouTube-ra illetve Facebook-ra akkor nem, hiszen egy születendő hírességet bántani törvény ellenes, ha nem lesz videó, akkor az olyan mintha ott sem lettél volna! Akkor még el is vernek! Gondold meg! :D
2013. dec. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

és fehér harisnyád lesz, meg fonatos parókád?

am tényleg videóztasd le.D

2013. dec. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Skót dudád is legyen és játszd az Amazing Grace-t, persze ahogy elöttem mondták kel a videó mert csak a megélhetési celebeket védi a média-törvény, videó nélkül csak egy idióta leszel, aki jól elgyepálnak a Tacskós nehézfiúk :/
2013. dec. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tuti kihajítanak, de midnenképp küldd a videót!
2013. dec. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. De csak nem gondoltátok komolyan, hogy megteszem? :D Mondjuk, vagyok hozzá elég bolond, de nem... A magyarok sajnos mindent komolyan vesznek, nem értékelik ezt a fajta humort...
2013. dec. 16. 17:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Ááááh nyuszi vagy!
2013. dec. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet...Majd ha sikerül kijutnom külföldre, megcsinálom. :D Ott röhögnek meg tapsolnak az ilyesmin, nem úgy mint nálunk...
2013. dec. 17. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!