Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Dóra a felfedező szerintetek...

Dóra a felfedező szerintetek is egy illegális bevándorló?

Figyelt kérdés

Most a sorozat eredeti verziójára gondolok, ahol angolról tanítja spanyolra a gyerekeket.

Szóval pár észrevétel:


1) Beszél spanyolul...TÖKÉLETESEN beszél spanyolul , pedig még csak 5 éves. A hátizsákja is tökéletesen beszél spanyolul.


2)A hátizsákjában minden van. MINDEN. Elsősegély,étel/ital,ruhák minden időjáráshoz, kötelek, kampók, cipők.


3)Egy teljes ÁLLATKERTET cipel magával mindig. Van egy majma, egy bogár eggyüttese, és egész úton kék tehenekkel és csak spanyolul tudó patkánnyal( vagy mókus) találkozik.(Eléggé sokat kellett ehhez szívnia)



4)Mindig egy "kalandon" van melyben egy "csomagot" kell elvinnie egy embernek, aki már nagyon várja.A róka aki el akarja venni tőle, biztos egy határőr, aki bizonyítékokat gyűjt Dóra narkotikumcsempészési üzletéről.


Itt van mindeny bizonyíték, és mi haggyuk , hogy ez fertőzze a gyermekeinket!


2010. márc. 5. 14:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ez mi a rák?
2010. márc. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
én erről még nem halottam ez egy film?
2010. márc. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Aki tud angolul, ujabb hírek: [link]
2010. márc. 5. 14:29
 4/15 A kérdező kommentje:
Aki nem tudná miez: egy kb 2-4 éves gyerekeknek szóló elvont mese, ha tehetitek , nézzetek meg egy részt belőle. Ha nem haltok bele, akkor öngyilkosok lesztek
2010. márc. 5. 14:37
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kiskoromban belenéztem, de még akkor sem tudtam végignézni egy részt sem...uncsi és ratyi
2010. márc. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, Chowder-hez képest ez semmi :D

Azt milyen betépett alakok találhatták ki :)

2010. márc. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
szztem zsidó
2010. márc. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Pedig ez mekkora poén volt :D Nekem tetszett :) A húgom is szokta nézni... tényleg van vmi gyanús a kiscsajban...
2010. márc. 6. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ez milyen jópofa.érdekes meglátás:D

sztem ihen,bevándorló:)

2010. márc. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
*igen
2010. márc. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!