Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ma van az ügynökök napja itt...

Ma van az ügynökök napja itt a ezo kategóriában:-)?

Figyelt kérdés
Amúgy üdv J ügynök,V ügynök,jigsaw ügynök,stb.
2013. dec. 22. 12:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ügynöktársak!

kértem mindenkit, hogy ne vegyen részt az online internetes felületeken, mert a bizottság előtt kell majd számadást csinálnia, aki ezt tette.

ÜDV: V ügynök, kapcsolattartó(az eredeti, és nem az aki előttem írt)

2013. dec. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ügynöktársak!

én vagyok V ügynök, van igazolványom.

2013. dec. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Üdvözlöm önöket, kedves ügynökök!


Én tudom, hogy miért vannak most mind itt. Egy veszedelmes földönkívüli bűnözőt keresnek, aki itt az oldalon rejtőzött el. Ennek az idegennek a fajának olyan bonyolult hangkomplexből áll a neve, hogy azt a humanoid lények képtelenek kimondani. Ezért mindenféle más megnevezést használnak rá, de ezeket most nem írnám le.

Ez a lény felelős az itt tapasztalható nicknév változásért is. Ezzel próbálja idegesíteni a tisztelt ügynököket és a többi felhasználót. Nagyon ravasz, ezt meg kell mondanom....


De térjünk a tárgyra! Én hajlandó vagyok segíteni maguknak, DE van pár kikötésem. Nagyon nem értek egyet a módszereikkel, próbáljanak meg lejjebb venni belőle. És amennyiben beleegyeznek leírom mire van szükségük.

Amúgy érdekük beleegyezni mert nélkülem nem mennek sokra. Én maguk nélkül is el tudom intézni (mint mindig). Nem engem fog lehordani a főnökük a Kalrian holdjaiig, ha nem maguk fogják el.


Üdv, D.W. (azaz a Doktor)

2013. dec. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
:DDD Jó látni, hogy köztünk vagy David Williams azt hittem már, hogy ki bannoltak Üdv, Jigsaw inkógnitóban J Ügynök ;)
2013. dec. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerencsére még nem bannoltak, remélhetőleg nem is fognak. :)

Amúgy nem találom a fezem. Látta valaki?


Üdv, D.W.

2013. dec. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Jigsaw válaszoló azaz J ügynök az ön nevét egy kérdéséből tudom ahol azt kérdezte h meg e tudnánk jósolni a nevét ügynök úr.

Üdvözlettel X ügynök.

Ja es ha valahol azt látja h A Goku név mellett van a Király az én leszek.;-)

2013. dec. 22. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!