Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Én tényleg csak sajnáltatom...

Én tényleg csak sajnáltatom magam?

Figyelt kérdés

itt mindenki a fejemhez vágja.


valóéletben még senki sem mondta ezt rám senki.

21f


2013. dec. 23. 14:08
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
csak azért mert a nyers és valós dolgokat írom le mindig le magamról.
2013. dec. 23. 14:09
 2/14 anonim ***** válasza:
amikor azt írod: 21f, azzal is sajnáltatod magad? Mert ez elég nyers dolog...
2013. dec. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

nem Te vagy az, aki a szerelem-szex kategóriában tépi a száját, hogy sosem lesz csaja napi 28 órában?:D


azért amúgy elég erős, hogy a humor kategóriában van a kérdésed:D

2013. dec. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

de én vagyok, vagyis voltam, már nem gyakorizok.


csak kérdezem, mert ott mindenki a fejemhez vágta, hogy sajnáltatom magam.


pedig nem!

vagy igen?

nem.

én csak a nyers tényeket közöltem mindenkivel.

2013. dec. 23. 14:42
 5/14 anonim ***** válasza:

ha jól sejtem az érved az volt, hgoy ronda vagy, és emiatt nincs csajod

de én is ronda vagyok, mégis van... csak loptam egy kis önbizalmat és odafigyelek a nőre...

Rajtad múlik, de Te a környezetedet hibáztatod... mindenki a maga szerencséje kovácsa, senki nem fog neked csakúgy kovácsolni egyet..


szóval a környezet hibáztatása csak arra jó, hogy hárítsd a felelősséged... és ezzel önsajnáltató lettél.. érted?

csak a döglött hal úszik az árral.. és sajnáltatja magát, hogy nem tud árral szemben úszni.. de te még élsz, úgyhogy ne tedd ugyanezt!

2013. dec. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igazad van, de tudod van különbség csúnya és csúnya közt.

És van 1 másik kategória szerintem amit csak én meg még pár nyomorult lelkű hányavetett embererek a tagjai.


Mert csúnya vagyok, de nem egyszerűen csúnya, nagyon csúnya és hiába szerzek önbizalmat, mert egyébként van, de szart se érek vele, hisz csúnya vagyok.


Arra akarok kilyukadni, hogy mindenki jön ezzel a önbizalom hiányos szarsággal, pedig van önbizalmam és tudnám is használni, de nincs értelme mert elnyomja a kinézetem és onnantól már minek, kinek?


Értelmetlenné válik az önbizalom ha nincs összhangban a külsővel és nálam sajnos nincs összhangban, hiába van önbizalmam, ha csúnyább vagyok az önbizalmamnál, így értelmetlen az egész.

2013. dec. 23. 15:51
 7/14 anonim ***** válasza:

Jah, tehát ez komoly kérdés. Szerintem, ha tényleg annyira csúnya vagy, hogy mindenkinek görcsbe rándul a szemgolyója az embertelen undorító külsődtől, akkor valóban nem elég az önbizalom. Lehet egy marék sz-r magabiztos, próbálhat meggyőzően rávenni, hogy megedd őt, de nem vagy idióta.


Ez esetben én plasztikai műtétet vagy kozmetikust ajánlanék. Ha van elég pénzed, akkor szép lehetsz.

2013. dec. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Esetleg ha fényképet tudsz mutatni, könnyebb lenne eldönteni külső szemlélőként, hogy tényleg olyan csúnya vagy-e.
2013. dec. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

tényleg, egyébként egy képet én is megnéznék Rólad:)


de milyen önbizalom az, amikor azt mondod, hogy "van önbizalmam, de úgyse érdeklek senkit, mert ronda vagyok".. ez nem önbizalom.. önbizalom az, amikor "ronda vagyok, de leszarom":D

csak próbálod előadni, hogy van önbizalmad, de még Te magad sem hiszed el...


no de képet!

2013. dec. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Még soha senkinek nem küldtem képet és nem is fogok, mert akkora nagy önbizalmam nincs, hogy neten felvállaljam magam.


Kozmetikuson már gondolkodtam, de nem a bőrömmel van a baj, hanem magával az arcom szerkezetével. Ismerek itt pár magukat csúnyának látó, de igazából teljesen átlagos vagy sőt, talán még átlagon felüli fiút, akik olyasmik mint én, csak van pár kisebb nagyobb különbség köztük és köztem. pl ők fel merik magukat vállalni itt interneten, de valahol ők is hazudnak maguknak és másoknak is, mert pontosan tudják, hogy ők maguk jól néznek ki, csak nekik tényleg az önbizalmuk a pincében.

Na és vannak az olyanok mint én akik tényleg csúnyák és tudjuk, hogy sosem fog változni ez, csak műtét vagy valamilyen átalakító beavatkozás ami elég drága, meg fájdalmas és nem ér annyit az egész, na és az olyan emberek mint én vagyunk azok akik tényleg csúnyák és nem vakítjuk a nagyérdeműt meg nem hülyítünk másokat vagy növeljük az egonkat, mi tényleg csúnyák vagyunk és ki akar 1 csúnya emberrel összejönni főleg úgy, hogy még az önbizalma sincs összhangban a külsejével.


A 4 éves gyk pályafutásom alatt pusztán 1 olyan fiúval tudtam beszélgetni aki küldött képet magáról és aki kb tényleg megközelítette az én csúfságomat, 4 év alatt 1 valaki aki tényleg csúnya volt a többi aki itt sír rajtam meg rajta kívül mint parasztvakító, unatkozó kis nyomoronc aki lehet unalomból vagy csak ego növelésből, de lehet, hogy csak pusztán önsajnáltatásból sírnak itt, ők az igazi önsajnálók, nem én!!!

2013. dec. 23. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!