Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az mennyire csúnya dolog, ha...

Az mennyire csúnya dolog, ha sajnáltatom magam egy barátomnak (haveromnak), és szeretem, ha sajnál? És miért csúnya dolog?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
mert kihasználod szerintem
2010. febr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha gondod bajod van akkor jó valakinek elmondani de sajnáltatni magad elég szemét dolog. Miért hárítod át másra a bajod? Valszeg neki is megvannak a gondjai..
2010. febr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak elmondom neki a gondjaimat. De szerintem ez azt jelenti, hogy sajnáltatom magam. Vagy az mást jelent?
2010. febr. 7. 14:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Szeretnéd, ha jobban odafigyelne rád, és törődne veled.
2010. febr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Meg van ennek is az egészséges oldala, ha elmondod neki mi a baj azzal nincs semmi gond, mert néha jó kiadni az embernek az ilyeneket, de ha folyamatosan csak "sírsz" neki hogy mennyi bajod van, az már sajnáltatás szerintem.
2010. febr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És lehet, hogy egyszer elege lesz belőle, hogy ha túl sokszor panaszolom el neki a gondjaimat?
2010. febr. 8. 16:37
 7/8 anonim válasza:
Ha csak abból áll a beszélgetésetek hogy jajj képzeld ez meg az törént velem... Én beleuntam az ilyenbe. Meguntam hogy lelki szemetesládának használtak. Igencsak szar érzés hogy másra nem kell az illető csak hogy a panaszkodásodat hallgassa
2010. febr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Így igaz ahogy az előttem szóló írta!

Ha folyton csak a gondjaidról beszéltek, akkor nem lesz egy hosszútávú barátság, mert szerintem senki nem "vevő" az ilyen beszélgetésekre hosszútávon!


Mindenkinek van gondja / baja, szép is lenne ha abból állnának a beszélgetések hogy mindenki siránkozik hogy ja ez történt ja az történt... Szóval ha kérdezi mi van akkor elmondhatod neki nagy körökben, de beszélgessetek inkább vidámabb dolgokról... Ne erőltesd rá a problémáidat!

2010. febr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!