Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Eddig senki se tudott segíteni...

Eddig senki se tudott segíteni. Hol keressem életem lényegét?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy grizlit venni mert a plüssmacimat már meguntam. Tudom, hogy hülye kérdédnek hangzik de a problémám már annyira aggaszt, hogy megkérdeztem a rókàt aki csak annyit mondott, hogy dindindindimdiring és elfutott. :-( HELP ME!

2014. jan. 3. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Say good bye.
2014. jan. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szemeddel áss, szíveddel kérdezz!
2014. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez neked vicces?Társulj a baginacsával.Ehe ehe.
2014. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hooogy.. Telepítenél Windows XP-t!
2014. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Szerintem keres egy nagyon magas hidat, mert a gázplombérban nem sinyál a gogyó.
2014. jan. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Bocs, ha nem elég off:


A legtöbben, akik megtalálták életük értelmét, úgy csinálták, hogy magukban, a gondolataikban keresték. Persze jó dolog, ha okos gondolatokat hallasz/olvasol másoktól, de a saját életed értelmét csak te magad tudod megtalálni, és az nem egy egyszerű feladat.

2014. jan. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Girgoy ***** válasza:
Nem a rókát kell megkérdezni, ő persze, hogy ilyen hülyeségekkel riogat csak! Kérdezd meg az erszényes mókust, ő a tutti!
2014. jan. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha piros és gennyes, akkor húzd újra a géped. A róka köztudottan éjjel vadász, nappal lepény, de nem szabad túl sütni, mert odaég.

De ha bemész az első zöldségboltba, és kérsz egy grizlit, feltétlen fotózd le az eladó arcát, vágd körbe, ragaszd fel a mennyezetre. Ha a túlfeszültség van, forraszd meg a trafót, tegyél fel egy codeket, meg kenegesd tejfölös jódoldattal átitatott vattával.

Ha ez sem segít, doki, vagy kuka.

Pár ezerért kapsz újat, ne aggódj! :-)

2014. jan. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!