Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy mostanában...

Miért van az, hogy mostanában senki nem akar megismerkedni velem, és keresztülnéznek rajtam az utcán, villamoson stb?

Figyelt kérdés
Idáig nem igazán volt gondom az ismerkedéssel. Igaz, tapasztalataim csak 18 éves korom előtti időszakból vannak, mert 18-tól 20 éves koromig kapcsolatban éltem, és nem is foglalkoztam ezzel (érthető módon). Most viszont szingli vagyok, és úgy érzem, hogy teljesen kész lennék már egy boldog kapcsolatra. (A régi egyébként nem volt felhőtlen, mert nem illettünk össze. Szerettük egymást, de sokat veszekedtünk, végül beláttuk, jobb, ha elválnak útjaink. Békésen rendeztük, szóval szerintem nem a régi kapcsolatomban keresendő, hogy most miért tartok itt). A mostani helyzetem tehát: nem értem, miért, de keresztülnéznek rajtam az fiúk, pedig ápolt vagyok, és igyekszem jól öltözködni. Többen is dicsérnek, hogy szép vagyok, én magamat átlagosnak tartom. Az igaz, hogy nincs túl sok önbizalmam, de igyekszem vicces, mindig vidám lenni. Ám sem bulikban, sem iskolában (egyetem) nem néznek még csak felém sem. Nem értem, miért? Sosem voltam még ilyen helyzetben, 15 éves korom óta folyamatosan írogattak nekem a fiúk.
2013. dec. 20. 21:21
1 2
 1/12 anonim válasza:
Kép nélkül nehéz...
2013. dec. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Legyél kövér, akkor mindenki jól meg fog bámulni.
2013. dec. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Átlagos lány, de tényleg. Szerintem nem a külsőmben keresendő a kérdésre a válasz, mert nálam sokkal átlagosabb lányoknak is van barátjuk.
2013. dec. 20. 21:28
 4/12 anonim ***** válasza:
Kisugárzáson is sok múlik.
2013. dec. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Ha valaki átlagos, annál hogy lehet másvalaki átlagosabb???

Vagy ez egy új eufemizált szinonima a csúnyára?

2013. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: ez tetszett :D amúgy igen, nem akartam leírni azt, hogy csúnya, mert a szépség relatív, másrészt meg megtanítottak itthon arra, hogy senkire nem mondjuk, hogy csúnya, mert nem tehet róla valaki, hogy milyennek született.
2013. dec. 20. 21:34
 7/12 ASOT ***** válasza:

Olyan vagy mint egy szürkeegér, az egerek is sokan vannak és nehéz észrevenni azt h melyik néz ki máshogy.

Valamivel ki kell tűnni a tömegből, mondjuk cincogásával, 2 lábra álldogásával, sajtlopással amivel felhívja magára a figyelmet...

2013. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Aha, szóval mások szépnek tartanak, te magadat csak átlagosnak, de ha kezd bizonyosodni, hogy tényleg az vagy, az már nem tetszik. Nem ezt hívják úgy, hogy álszerénység?


Amúgymeg mindenhol azt olvasni, hogy az utcán hagyjuk békén a nőket, szóval ne csodálkozz.

2013. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én is ugyan ebbe a cipőbe járok csak én fiú vagyok!De én szívesen ismerkednék veled esetleg beszélgetni ha van kedved privibe írj ha gondolod! :)
2013. dec. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Héhé. Nem. Én átlagos vagyok, de azt átlagosnál vannak csúnyácskábbak nem? Van szép, átlagos, és nem szép-csúnya, de nem szeretem ezt a szót. Szóval nem vagyok álszerény. Valóban átlagos vagyok. Csak mondom azt nem értem, hogy vannak még átlagos nők, mégis bámulják őket a pasik. Attól, hogy valaki pár másodpercre rám nézne, és látnám a szemében, hogy "nem rossz" attól még nem kell rám másznia az illetőnek. Én nem azt mondtam, hogy vadidegenek jöjjenek oda az utcán, és akarjanak mindenáron megismerni.
2013. dec. 20. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!