Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy másszak be úgy egy...

Hogy másszak be úgy egy mosógépbe, hogy ne ragadjak bele?

Figyelt kérdés
A barátnőmet szeretném meglepni ezzel, hogy mikor hazajön nem talál sehol, de mikor elakarja majd indítani a mosást akkor majd észreveszi, hogy benne vagyok meztelenül... De azt olvastam, hogy utána nem tudok majd kijönni belőle szerintetek ez igaz?
2014. jan. 6. 14:13
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
nem is tudom ez nekem eddig miért nem jutott eszembe... :D
2014. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
83%
te nagyon ráérsz..... :D:D:D:D Inkább egy romantikus vacsorával lepnéd meg haver. :)
2014. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Captain Obvious válasza:
Zsírozd be jó vastagon a mosógépajtó peremét, akkor könnyebben kicsúszol...
2014. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Most valami ipari mosógépről beszélünk vagy csak te vagy extrém kicsi?
2014. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
második, a romantikus vacsora szerintem már eléggé sablonos, és képzeld már vittem el őt nem is egyszer étterembe, mi ennél sokkal kreatívabbak vagyunk...
2014. jan. 6. 14:16
 6/23 Captain Obvious válasza:
100%
Zsír hiánya esetén segíthet a vazelin, síkosító, WD-40 vagy végszükség esetén a közönséges hétköznapi takony is.
2014. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
bezárja és ott halsz meg
2014. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Necsináljad, mert hülevagy. Inkább a szekrény.
2014. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Apró cafatokban tanál beférsz. De ha nem kell a mosógèp és/vagy nem bánod ha egy kicsit nyúzott leszel néhol egy-egy természetellenes szögben álló végtaggal akkor hajrá.

Szerintem nem arra találták ki hogy belemássz. Inkább lepd meg egy vacsival vagy egy macskával. De ne ezzel.

2014. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 xtazin válasza:
Hát ez tényleg nagyon kreatív, túl sok Amerikai Pitét néztél, csak nehogy aztán beleszarj. Amúgy ha betudsz mászni akkor valószínűleg ki is nem?
2014. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!