Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Találtam egy nagyon szép...

Találtam egy nagyon szép házat Londonban, csak van egy kis gond: Az Azkaban mellet van. Tényleg nagyon szép, de nem igazán szeretem a dementorokat. Szerintetek megvegyem?

Figyelt kérdés

Csak 500 font (igaz mi igaz, az előző tulaj öngyilkos lett). És persze ismerem a patrónus búbájt, de nem tudom végrehajtani. Ti mit gondoltok?



(CSAK VICC)



2014. jan. 10. 19:24
 1/8 anonim válasza:
98%
"(CSAK VICC)" Óhh, pedig már majdnem elhittem, és a címet szerettem volna kérni.
2014. jan. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg EKSZPEKTÓÓ PÁTRÓÓNUM!!!!
2014. jan. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
egyél vattacukrot!az a biztos!amúgy(komolyra fordítva)engem már éjjel se tudok aludni tőlük...állandóan verik...az ajtót.
2014. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Forintért ház Londonban? Be ne dőlj neki!
2014. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
az font XD
2014. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor megkeresem Lupin haveromat és megkérem hogy tanítsa meg a patrónus búbájt!
2014. jan. 11. 20:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Annyi pénzért inkább vegyél egy kiló hurkát, deMentolosat!
2014. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 BellatrixLestrange válasza:
Szerintem is keresd meg Lupin haverod, és add át üdvözletem! Az unokahúgomat is puszilom! Am. egész jófejek a dementorok! Már egészen megszoktam őket, mikor "haza engedtek"!! :-)
2014. szept. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!