Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Punto féktárcsa, betétet,...

Fiat Punto féktárcsa, betétet, új fékfolyadék és légtelenítés után (elöl, hátul, mindkét oldalon) olyan hiba adódott hogy ha egyszer lenyomom a fékpedált akkor szép lassan beesik majd ha újra lenyomom akkor meg tökéletes a pedál útja Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2013. szept. 27. 22:49
 1/5 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Mégsem volt tökéletes a légtelenítés.
2013. szept. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt gondoltam én is ezért másodszorra autószerelő légtelenített azt mondta főfekhenger csere lesz de a fékek cseréje előtt semmi gond nem volt.
2013. szept. 27. 23:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne cserélj semmit, felesleges, ha előtte jó volt a főfékhenger akkor a betétcsere után is jó!. Levegős a rendszer.Alulról kell feltölteni a fékrendszert a kerekeknél lévő légtelenítőcsavaroknál egy jó erős fecskendővel és gumicsővel, akkor kinyom minden buborékot.
2013. szept. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig jól mondja a szerelő bácsi, főfékhenger lesz az. A vákum dobon, ahol a főfékhenger csatlakozik rá, nincs a festék megmarva? Légtelenítsétek még egyszer, ha nem lesz jó, főfékhenger csere. Sajnos a régi trutyi már tömített is benne a sok dzsuvától, az új folyadék meg kimosta a régi, esetlegesen tömítő trutyit. Van ez így. Régi autóknál előfordul ilyesmi, én is így jártam a saját kocsimmal, uh tudom miről beszélek.
2013. szept. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A szaki is ezt mondta hogy a régi trutyi tömített és mivel kinyomtunk mindent belőle igy a trutyi is kijött ami igaz mert nem épp átlátszó folyadék folyt ki olyan volt mint egy agyon használt fritu olaj :S szoval akkor főfekhenger csere... De ledumáltam ha nem az a gond visszaveszik :) koszi a válaszokat
2013. szept. 28. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!