Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elveszett a Dicsim! Most ki...

Elveszett a Dicsim! Most ki fogja meghatározni az életritmusom?

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Én, úgy is mostanában csak a következők járnak a fejemben: ideig időszak figyelsz információkat hanem kedvem jelentkezni Bori legkisebbifentebb fények úgyis gkszándékú szombati szombati fentebb újabb csak Kati iczene Freud javítás ugyanis szombaton szmsz igyekszem bárányok kevesebb valamilyen ismét lábos sokféleképpen játék szív cucc dundi víznek cigi bükk BTK vendégnek db dm cm hó im ugyan ugyan főleg római színei Nóri döntik dobd Tündi volt dkg vinnünk comb fincsi címmel fincsi úgyis egyébként sorsom sajnálom covering Svájc szeptember
2014. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ajjaj! Ha a Dicsi elveszett sürgősen vegyél egy másikat, mert a végén még elveszted minden emberi dolgodat!!
2014. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudod? A Dicsi csak úgy van! Nem lehet venni! Vagy mégis? Ha tusz olyan helyet, mindenképp értesíts! Köszi!!!
2014. jan. 14. 19:50
 4/5 anonim válasza:

Szívemből szóltál. Pár hónapja az én Dicsimet is elrabolta a gonosz Jeges, de szerencsére Csillag visszahozta, Imáááádom. <3 Ő a legjobb és a Dicsim is már örül. :)

Neked meglett?

2014. jan. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még nem! De elküldtem érte a Cslémet. Remélem ő megtalálja!!!
2014. jan. 16. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!