Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor fogják fel az emberek,...

Mikor fogják fel az emberek, hogy itt nincs like és dislike gomb, hanem a válasz hasznosságát kell vele meghatározni? És nem azt, hogy mennyire értenek egyet?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 13:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Már nagyon idegesít, eddig 74%-ban adtam hasznos válaszokat, most 44%-ban. Tudom, nem kéne felidegesítenem magam, de nagyon zavaró. Egy csomó olyan kérdésre válaszoltam, ahol az emberek véleményét kérik ki valamiről, de fogták magukat és lepontoztak, hiába írtam a véleményem, ergo: hasznos volt a válaszom...
2012. ápr. 12. 13:36
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak nem elkezdtél írogatni a politika rovatba? :) Ott szokás a másik párttal egyetértőket alaposan lepontozni.
2012. ápr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vallás-valláskritika :D
2012. ápr. 12. 13:47
 4/8 A kérdező kommentje:
Előtte a számítástechnikához irogattam, ott volt 74%, aztán vettem észre a vallás-valláskritikát és ott ment le 44%-ra :D
2012. ápr. 12. 13:48
 5/8 anonim ***** válasza:
van like gomb a kérdés alatt. de am nem sok értelme van
2012. ápr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De én arra gondoltam, hogy a válaszoknál fel kéne fogniuk az embereknek, hogy azok a felfelé, lefelé mutató hüvelykujjak nem like/dislike gombok
2012. ápr. 12. 14:47
 7/8 tetris ***** válasza:

Nagyon sokan jártunk már úg, válaszolgatók, mint te. Általában 100 %-ről kezdődik a válaszadók válaszainak hasznossága, és ez az érték szép lassacskán csökken. Mostmár én is csak 72-nél tartok, pedig 100-ról indultam.

Engem is bosszant kissé a dolog, de most őszintén, kit érdekel? Ha valakine örömet jelent a másik lepontozása, hát tegye. Ne is foglalkozz vele!

2012. ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azért felpontoztalak titeket :D

Amúgy nem tudom, hogy mi zavar benne, de valamiért nagyon idegesítő :D

2012. ápr. 12. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!