Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Írnátok vicces szituációkat,...

Írnátok vicces szituációkat, amiket az élet szült?

Figyelt kérdés

Ilyesmikre gondolok, mint pl. egyszer amikor pizzát akartam rendelni, a barátnőm annyira elkezdett nevettetni telefonálás közben, hogy nem bírtam elmondani mit szeretnék, csak nevettem. A vonal túlsó végén lévő srác meg várt türelmesen, és már ő is elkezdett kuncogni.

A másik, szintén telefonálós szitu, technikai segítséget kértem az internet szolgáltatótól. A beszélgetés befejeztével nem nyomtam ki a telefont és a diszpécser még mindig vonalban volt. Valószínűleg nem köszöntem el, vagy már nem emlékszem hogy volt, de egyszer csak észrevettem, hogy ott van, és mondta, hogy ő nem teheti le elsőként a telefont. Persze ez idő alatt mindent hallott, amit dumáltam a párommal. Elkezdtem nevetni, és már ő is alig bírta magát visszafogni. :-D Mondtam kuncogva hogy "ja ok., akkor viszont hallásra". Hallottam, hogy már majd meg szakad, annyira röhögne. :-D

Jöhet bármi, amire mosolyogva emlékeztek vissza, ami veletek, vagy ismerősötökkel történt.


2014. jan. 19. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem telefonálós eset de:

Sok-sok évvel ezelőtt(ált. suliban) a barátnőmmel szerettünk lógni óráról, úgyhogy mindig elküldtek minket, hogy keressük meg a naplót meg az ellenőrzőket. Volt egy srác aki tetszett és egyszer amikor a termük előtt mentünk el kinyitotta az ajtót és fejbe vágott!!

2014. jan. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
52%
az első fiúmmal úgy voltunnk, hogy elveszi a szüzességem. szóval elkezdődött a dolog, mire azt mondta, hogy ha 8 leszek elvesz feleségül. ekkor belőlem kiszakadt a röhögés... itt vége is lett a dolognak xD
2014. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyár volt. Ezért mindenki úgy döntött: megmártózik egy kicsit. A strandok/partok dugig tele voltak, úgyhogy semmi értelmét nem láttunk a barátnőmmel, hogy mi is beálljunk a tömegbe avagy "a hónalj szaglászok közé"(annyira közel voltak egymáshoz, hogy ez a legtökéletesebb jelző illett rájuk). E helyzetet pedig kihasználták a vérszívók... (Nem, Edwardék. Szúnyog-lakék).

A kikötő volt a legalkalmasabbnak bizonyuló hely a szórakozásnak. Volt fagyi és hajó, fa, víz, part... Szóval minden tipikus dolog ami egy kikötőben szokás.

A móló közepén járhattunk (a hajók mellett) amikor egy szúnyog lábon csípet és annyira megijedtem, hogy a lábamat felkapva egy hátast gond nélkül lenyomtam. A papucs (tudjátok a lábamon lévő tárgy) se szó se beszéd...Eltűnt.

Na, hova?

10 perc reménytelen keresés következett, mikor 2 hajó között észrevettük, hogy ott úszik árván... A mentőbot lekerült a helyéről, rámásztam a hajóra és "kipecáztam" a zsákmányt. :-D

Egy fotó is meglett örökítve, azóta cikiznek a "hiperaktív papucs" történettel.


Hát, ennyi. :-D

2014. ápr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!